fbpx

Новий бʼюті-тренд із соцмереж: макіяж в стилі ляльок Bratz

Новий бʼюті-тренд із соцмереж: макіяж в стилі ляльок Bratz

Ностальгія за 2000-ми роками – макіяж Bratz Doll офіційно cтав новим бʼюті-трендом.

Макіяж, що викликає ностальгію, натхненний казковими ляльками Bratz, яких випустили на початку 2000-х як альтернативу класичним та культовим Барбі. Bratz відрізнялись своїм сміливим стилем – хутряні жилети, брюки з анімалістичним принтом, туфлі на платформі. А також яскравим макіяжем – великі стрілки, пухкі губи, блискучі тіні для повік. 

Новий бʼюті-тренд із соцмереж: макіяж в стилі ляльок Bratz 1

Тренд на макіяж в стилі ляльок Bratz розпочався із сайту Reddit та згодом охопив майже всі соціальні мережі. На YouTube можна знайти безліч інструкцій, як зробити ляльковий мейкап, а багато бʼюті-блогерів та професійних візажистів вже встигли приміряти яскравий образ. Хоча інтернет вибухає цими новими образами, насправді це не перший випадок, коли лялькам Bratz приписують натхнення для деяких сучасних тенденцій макіяжу. У 2017 році британське видання Daily Mail опублікувало статтю, в якій порівнюється стиль деяких знаменитостей – Хлої Кардашян, Джіджі Хадід і Ріанни з ляльками Bratz.

Новий бʼюті-тренд із соцмереж: макіяж в стилі ляльок Bratz 2

Перетворитися на ляльку Bratz у реальному житті не так вже й складно – треба зробити акцент на очі, використовуючи накладні вії, яскраві тіні та чорну підводку, брови у ляльок досить тонкі, тож їх доведеться візуально зменшити. Губи у Bratz дуже пухкі – щоб створити такий ефект, скористайтесь контурним олівцем та двома відтінками матової помади. 

Новий бʼюті-тренд із соцмереж: макіяж в стилі ляльок Bratz 3
Новий бʼюті-тренд із соцмереж: макіяж в стилі ляльок Bratz 4
Читай нас в Google News
Підписатися
23-59