fbpx

Магія свят: трендові ялинкові прикраси для різного стилю та настрою

Магія свят: трендові ялинкові прикраси для різного стилю та настрою

Зараз у самому розпалі та пора, коли в магазинах очі розбігаються від кількості святкового декору, та хочеться купити усе одразу. Але чи потрібні вам чергові класичні прикраси? Якщо ви плануєте обрати щось більш креативне, візьміть до уваги актуальні новорічні тренди. Обвішати ялинку старими кульками ви завжди встигнете!

Максі-розмір

Можливо комусь на ялинці і вистачить новорічного «дощика» чи блимаючих гірлянд, але прихильникам ефектного декору цього точно недостатньо. В такому випадку вам припадуть до душі величезні кульки, які одразу кидаються в очі. Та хоч сприйняття розміру у всіх різне, але не стримуйте себе ні в чому. Навіть велетенські кулі будуть виглядати гармонійно, якщо красиво підібрати палітру та розташувати їх не дуже купчасто.

Магія свят: трендові ялинкові прикраси для різного стилю та настрою 1
Фото: Simon Whitmore

Цікава верхівка

Звичайно, перевершити головну ялинку країни, на якій красується капелюх, непросто. Та якщо ви хочете обрати щось цікавіше, ніж банальна зірка, проявіть креатив. Це може бути лялька, ангел ручної роботи чи навіть малюк Йода. Головне, щоб у вас це викликало тільки позитивні емоції.

Магія свят: трендові ялинкові прикраси для різного стилю та настрою 2

Банти

Дуже елегантно та нестандартно на верхівці ялинки виглядатимуть банти. Та не просто милі маленькі бантики, а прикраси великого розміру, які стануть гармонійним завершенням будь-якої святкової композиції.

Магія свят: трендові ялинкові прикраси для різного стилю та настрою 3

Коттеджкор

Тренд на одяг та аксесуари у сільському стилі набув актуальності ще влітку, та і в новорічному декорі він є доречним. Мова про прикраси, зроблені своїми руками з простих підручних засобів, наприклад, крафтового паперу, стрічок чи з дерева. Щоб прикрасити ялинку в цьому стилі, вам можуть знадобитись навіть сушені апельсини чи палички кориці. Все вирішує ваша фантазія! 

Магія свят: трендові ялинкові прикраси для різного стилю та настрою 4
кадр з instagram.com/hattiekolp

Карантин-стайл

Через глобальну ситуацію у світі в нас з’явилось багато нових звичок і, погодьтесь, зараз важко уявити своє життя без захисної маски чи санітайзера. То чому ж не надихнутись цими атрибутами при створенні новорічного декору? Для цього можна відшукати іграшки в тематиці карантину, що виглядатимуть як ніколи актуально та точно зроблять вашу ялинку найінстаграмнішим об’єктом для гостей.

Магія свят: трендові ялинкові прикраси для різного стилю та настрою 5

«Гола»‎ ялинка

Якщо кульки-гіганти чи дивні прикраси не вписуються в ваш інтер’єр, від всього цього можна відмовитись та зробити ялинку мінімалістичною. Для цього доповніть її всього однією монохромною гірляндою чи забудьте про прикраси взагалі та зробіть ставку на креативну підставку. 

Магія свят: трендові ялинкові прикраси для різного стилю та настрою 6

Хатинки

Незважаючи на те, що замість імбирних будиночків в тренді хатинки з ковбаси, на ялинці більш доречними будуть традиційні матеріали. А саме — прикраси у вигляді кольорових домівок, які виглядають дуже мило та роблять атмосферу ще більш затишною. Побудуйте власне маленьке святкове містечко! 

Магія свят: трендові ялинкові прикраси для різного стилю та настрою 7
Читай нас в Google News
Підписатися
23-59