fbpx

Нове слово у TikTok-словнику: ви – cheugy, якщо не знаєте, що це

Нове слово у TikTok-словнику: ви – cheugy, якщо не знаєте, що це

Зумери, міленіали, покоління Z… Якщо для вас це все ще за межею розуміння, то ви точно бумер, і вам терміново необхідно поповнити словниковий запас. До того ж, нещодавно з’явився новий термін – cheugy. Що це за один та чому вам варто про це знати зараз пояснимо.

Звідки ноги ростуть

На початку квітня 2021 у TikTok прокотилася хвиля згадок незнайомого усім слова «cheugy», ба навіть журналісти New York Times написали про це. Насправді, ще у 2018 році Urban Dictionary додав першу статтю із поясненням, хто такі «cheugy». 

«Чугі», а саме так звучить цей американізм – це антонім до модного, мейнстрімного. Його варто вживати для позначення чогось застарілого, несучасного. Однак межі часу тут трохи розмиті, тому цим словом називають також і покоління, яке виросло на книжках Стефані Маєр,  використовує бальзами EOS і ще й досі вважає книжку «Girl Boss» чи не найкращою в світі. 

Нове слово у TikTok-словнику: ви - cheugy, якщо не знаєте, що це 1

Хоча чугі і позначає щось непопулярне, однак не стверджує це на 100%. Наприклад, є велика ймовірніть, що за кілька років ті ж бальзами EOS знову будуть на хвилі хайпу та втратять свій статус «cheugy». У світі все так швидко змінюється, що, можливо, за кілька місяців вже саме слово «cheugy» буде повністю відповідати своєму сенсу. 

Нове слово у TikTok-словнику: ви - cheugy, якщо не знаєте, що це 2

Естетика cheugy

Для розуміння естетики чугі неможливо виділити сталий список, адже, як майже все у TikTok, це слово нероздільно пов’язане із трендами. В Instagram навіть є акаунт (https://www.instagram.com/cheuglife/), в якому публікують всі речі, які варто вважати «cheugy».

Найчастіше зумери називають словом «чугі» когось, хто аж занадто старається виглядати у тренді. Або ж річ, яка неабияк замилила очі також може стати «чугі». Така доля спіткала ремені Gucci, які у 2019 носили ледь не півсвіту. 

Нове слово у TikTok-словнику: ви - cheugy, якщо не знаєте, що це 3

Також до списку застарілого потрапили: меми з міньонами, співачки Аріана Гранде та Тейлор Свіфт, тату за мотивами «Гаррі Поттера», футболки із веселими написами та селфі з бокалом вина. З модного світу статус «чугі» набули ще й кросівки Golden Goose. 

Також сучасна молодь не сприймає тих, хто вийшов заміж у 20 років. І лазанью. Однак щодо останньої TikTok-спільнота ще не певна, надто вже багато фанів у цієї традиційної страви.

Як не стати одним з cheugy

Але не варто засмучуватися, якщо ви відчуваєте себе в душі трохи «cheugy». По-перше, згадайте, що термін прив’язаний до трендів, тому дуже велика ймовірність, що скоро ваше захоплення перетвориться на віральний тренд, а ви станете зіркою в очах зумерів.

Окрім цього, є безліч справ та речей, які нині знов актуальні. Наприклад, зовсім нещодавно взуття Birkenstock та Ugg могло поборотися за звання найогиднішого, а зараз ці бренди знову на п’єдисталі найжаданіших. 

Нове слово у TikTok-словнику: ви - cheugy, якщо не знаєте, що це 4

Вінтаж та секонд-хенди також не можна назвати «чугі», адже вони підбурюють суспільство до осмисленого споживання. А також дозволяють відкопати архівні знахідки, які допоможуть виділятися серед натовпу.

Головне пам’ятайте, що важливо залишатися собою, навіть якщо ви обожнюєте ходити у футболках зі «смішними» написами або зовсім не збираєтеся прибирати гірлянди, які все ще висять з Нового року. 

Нове слово у TikTok-словнику: ви - cheugy, якщо не знаєте, що це 5

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59