fbpx

Нова класика: 8 способів зробити стильним низький хвіст

Нова класика: 8 способів зробити стильним низький хвіст

Як перетворити невдалу укладку на стильну? Зберіть волосся у простий хвіст на потилиці! На перший погляд вам може здатись таке рішення занадто банальним та нудним, але стилісти та інстаграм-блогерки доводять, що навіть таку невибагливу зачіску можна перетворити на вишукану деталь в образі. Розповідаємо, як.

Дитячі зажими для волосся 

Нова класика: 8 способів зробити стильним низький хвіст 1

Тренд на дитячі аксесуари, який взяв старт ще минулого літа у вигляді плетених з бісеру фенічок, цього сезону набирає обертів. Тепер найавторитетніші блогерки не соромляться доповнювати свій елегантний лук прикрасами, наче поцупленими зі скриньки своїх доньок-дошкільнят: різнокольорове намисто, пластикові сережки, браслети з бісеру, як ті, що ми самі собі плели в школі, брошки, наче знайдені у якості бонусу в пачці мармеладних цукерок. А також різноманітні прикраси для волосся всіх відтінків та форматів – текстильні резинки, неонові шпильки, «крабики» та зажими – в хід йде все й одразу, без логіки у поєднанні деталей – прямо як ми любили у дитинстві. 

Стрічка 

Нова класика: 8 способів зробити стильним низький хвіст 2

Що може бути більш романтичним, вишуканим та лаконічним, ніж волосся, зібране звичайною атласною або оксамитовою стрічкою та зав’язане бантом? Це безпрограшний варіант додати образу шарму, якщо у вас на збори мало часу – зайві хвилини краще витратити на трендовий мейкап, про який ми розповідали. Єдине, що слід пам’ятати, коли збираєте волосся стрічкою – те, що цей стриманий аксесуар ефектніше виглядає на злегка розкуйовдженому хвості з недбало зім’ятими прядками біля обличчя. Аби досягти потрібного варіанту неохайності, беріть приклад з героїні серіалу «Нормальні люди» Маріанни. 

Мікрохвости 

Нова класика: 8 способів зробити стильним низький хвіст 3

Одна стрічка добре, а дві – краще! Якщо розділити один довгий хвіст на кілька маленьких, закріпивши їх резинками та бантами, ви матимете найоригінальнішу зачіску, достойної розмаху гламурних вечірок та червоних хідників. Як гадаєте? 

Коса 

Нова класика: 8 способів зробити стильним низький хвіст 4

Впевнені, ви знайомі з прийомом, коли хвіст на потилиці стягується прядкою волосся, аби прикрити резинку та надати зачісці додаткової витонченності. Цей спосіб досі актуальний, та якщо він вам набрид, можете спробувати оновити його – замість прямої прядки використати ускладнений варіант – заплести косу. 

Ланцюжок з вузликів 

Нова класика: 8 способів зробити стильним низький хвіст 5

Коли акторка Джуліана Хаф прийшла до своєї стилістки Ріани Капрі та в черговий раз попросила зібрати волосся у хвіст, перукарка дала волю імпровізації та зробила небанальний варіант звичної зачіски у вигляді вузликів на хвості. Сама ж стилістка жартівливо описала свою ідею в інстаграмі так: «Ось що виходить, коли тебе просять зробити низький хвіст, а ти не хочеш повторюватись у 187 раз».  

Зигзаг 

Нова класика: 8 способів зробити стильним низький хвіст 6

Хто сказав, що хвіст має обов’язково прямо падати у напрямку шиї? Hair-експерти кидають виклик земному тяжінню та дають нове життя старій зачісці. Варто лише використати цупкий металевий дріт у якості аксесуару та надати хвостові зигзагообразну форму, як звичайна зачіска виглядатиме абсолютно космічно. 

Нові текстури 

Нова класика: 8 способів зробити стильним низький хвіст 7

Незвичайного окрасу хвосту можуть надати нові текстури, які раніше не зустрічались у волоссі. Наприклад, замшевий або спортивний шнурок може неочікувано привернути увагу до стриманого образу, особливо якщо не просто зібрати ним волоося, а фактурно вплести його в хвіст. 

Перлини 

Нова класика: 8 способів зробити стильним низький хвіст 8

Це важко пояснити словами, але перлини додають буть-якому елементу образу одночасно і королівської стриманості, і пляжних вайбів. Втім, і те, і інше не зіпсує лук, причому з будь-якої нагоди: робочої зустрічі, пристрасного побачення чи світського вечора. Просто корегуйте настрій зачіски текстурою волосся – гладко причесаний варіант буде відсилати до Грейс Келлі, тоді як об’ємні легкі хвилі зроблять вас схожою на зіркових відвідувачок пляжних вечірок у Сен-Тропе. 

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59