fbpx

Нова гуаша: що таке канса і як вона робить нас красивішими

Нова гуаша: що таке канса і як вона робить нас красивішими

До весни залишилась пара кроків, а це означає, що прийшов час посилити свій догляд за шкірою, аби звільнивши обличчя від шапок та шарфів, воно сяяло у сонячних променях, а не підкреслювало недоліки, які залишила по собі тьмяна зима. Вже не новина, що масаж обличчя є ефективною альтернативою ін’єкційним процедурам краси. Але цьогоріч арсенал б’юті-гаджетів красунь поповнив новий, більш функціональний масажер з аювердичної медицини – паличка канса. Розповідаємо, чому він вже став мастхевом серед інфлюенсерів.     

Нова гуаша: що таке канса і як вона робить нас красивішими 1

Незважаючи на те, що паличка канса вважається новим трендом у б’юті-індустрії та стала заміною масажеру гуаша і нефритовому роллеру, насправді вона є їхнім попередником. Канса використовувалась у східній медицині кілька тисячоліть тому і за цей час бездоганно відточила свою техніку.  

Як з’явилася 

Нова гуаша: що таке канса і як вона робить нас красивішими 2

Канса з’явилася ще за бронзової доби в Індії, де тоді щойно навчились досягати достатньо високих температур для кування міді та алюмінію. “Канса” в перекладі із санскриту власне й означає метал на кшталт бронзи. Він же використовується для виготовлення масажного інструменту. На батьківщині цей сплав називається “метал дзвону”, тому що саме з нього виготовляються тибетські гонги. А ще цей сплав вважався магічним, тому що врівноважував рівень рН в організмі. В той час навіть тарілки виготовлялись із металу канса, так як вважалось, що він полегшує травлення та зменшує вміст кислоти в їжі. Люди пили воду виключно з чашок канса, тому що вони були фактично системою для фільтрації, видаляючи з води вміст кислоти. Зрештою, місцеві жителі знайшли неймовірну користь для здоров’я, наносячи метал безпосередньо на шкіру. 

Чому це працює на шкірі

Нова гуаша: що таке канса і як вона робить нас красивішими 3

Через лужні властивості металу, його дотик до шкіри допомагає збалансувати її рН. Високий рівень кислоти або просто загальний дисбаланс шкіри сприяє її підвищеній чутливості, передчасному старінню, появі зморшок, запаленням або вугрям. То ж використання палички канса допоможе уникнути цих проблем. Крім того, масаж шкіри за допомогою канса допомагає виводити накопичені токсини в лімфатичних вузлах шляхом їх дренування. Та й в принципі фізичний масаж і лімфодренаж постачають кисень до шкіри, який власне забезпечує те жадане природне сяйво, що допомагає нам виглядати свіжими, здоровими та молодими. Тому паличка канса працює у кількох напрямках, усуває будь-які проблеми шкіри, а ще посилює дію косметичних та лікувальних засобів. 

Нова гуаша: що таке канса і як вона робить нас красивішими 4

Експерти радять використовувати паличку канса, поєднуючи її із сироваткою та оліями. Навіть в Індії масаж канса робили на шкіру, оброблену засобом із шафраном, який лікує запалення та додає шкірі сяйва..

Що ще потрібно знати про канса

Нова гуаша: що таке канса і як вона робить нас красивішими 5

Не лякайтеся, якщо масаж паличкою канса залишатиме специфічні сірі сліди на шкірі  Це навпаки означає, що канса працює. Лікарі пояснюють, що прояви сірих смуг на тілі – це хімічна реакція між металом та вмістом кислоти. Аби позбутися їх, просто обробіть шкіру після масажу ніжним очищуючим засобом – пінкою, молочком чи  міцелярною водою. 

Ще одне важливий момент, на який слід звернути увагу, – це остерігатися підробок. Ринок краси зараз пропонує безліч дієвих засобів та інструментів, але існує величезна різниця в якості. Справжня канса має бути виготовлена з чистого металу з нульовим вмістом світлодіодів. Будь-які палички з цинком або металами, що містять додаткові елементи, крім міді та алюмінію, не є справжніми, і можуть дати неочікувану реакцію на шкіру.

Читайте також: Чому нам потрібен індійський убтан для сяячої шкіри

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59