fbpx

Нова функція Instagram захищатиме від образ в соцмережах

Нова функція Instagram захищатиме від образ в соцмережах

Розробники Instagram активно працюють над вдосконаленням популярного додатку і цього місяця вони анонсували декілька нововведень. Раніше вони почали тестувати функцію приховування лайків, а днями розповіли, що допоможуть запобігти аб’юзу в особистих повідомленнях.

Соціальна мережа Instagram анонсувала новий інструмент, що дозволить користувачам фільтрувати запити прямих повідомлень, які містять образливі слова, фрази і смайли. «Цей інструмент орієнтований на запити в особисті повідомлення, тому що саме тут люди зазвичай отримують образи», — зазначили представники Instagram.

Алгоритм буде схожий на фільтрацію коментарів під публікаціями користувачів. Обмеження можна буде вмикати та вимикати через новий спеціальний розділ у налаштуваннях конфіденційності. У компанії пояснили, що вже починають впроваджувати цю функцію в декількох країнах, а найближчими місяцями мають намір розширити доступність функції і для користувачів з інших країн.

Нова функція Instagram захищатиме від образ в соцмережах 1

Це оновлення є частиною ініціативи Instagram з боротьби із розпалюванням ненависті на платформі. У лютому компанія заявила, що почне деактивувати облікові записи користувачів, які відправляли численні ненависницькі повідомлення.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59