fbpx

Ніякої реклами: Facebook випустили полегшену версію Instagram

Ніякої реклами: Facebook випустили полегшену версію Instagram

Розробники Instagram вже давно зробили цю соціальну мережу прибутковою, адже завдяки платній рекламі набагато простіше розвивати різні акаунти. Але подумали вони і про тих, кого спонсорські пости вже сильно дратують.

В своєму офіційному блозі корпорація Facebook оголосила про запуск спрощеної версії Instagram під назвою Lite. Це окремий додаток, що займає у пам’яті пристрою всього 2 мегабайти. Він вже доступний жителям 170 країн світу, але встановити його поки що можна лише на операційній системі Android.

Ніякої реклами: Facebook випустили полегшену версію Instagram 1

«Новий додаток для Android розроблено, щоб надати людям, які живуть в сільських і віддалених районах, високоякісний доступ в Instagram з мінімальним використанням даних», — йдеться в заяві компанії.

Користувачі Instagram Lite зможуть листуватися один з одним через особисті повідомлення, а також записувати і публікувати відео. Також їм доступний перегляд коротких роликів Reels, але записувати їх самому не можна. Ще одна перевага нового додатку — відсутність реклами, але Facebook планує додати монетизацію в майбутньому.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59