fbpx

Нідерланди та Швейцарія скасовують майже всі обмеження щодо COVID-19

Нідерланди та Швейцарія скасовують майже всі обмеження щодо COVID-19

Видання Politico оголосило про скасування ковідних обмежень в Нідерландах, починаючи з 25 лютого цього року. 

“Країна знову відкриється”, — сказав міністр охорони здоров’я Ернст Койперс під час прес-конференції. Усі публічні заклади, включаючи кінотеатри, ресторани та бари, зможуть відновити нормальну роботу на повну потужність вперше за майже два роки. Носіння масок та соціальне дистанціювання більше не будуть обов’язковими в більшості місць, але все ще будуть потрібні в громадському транспорті та в аеропортах.

Нідерланди та Швейцарія скасовують майже всі обмеження щодо COVID-19 1
Амстердам, Нідерланди

Наразі в країні щоденно фіксують кілька тисяч випадків захворювання на коронавірус, переважно штамом “Омікрон”. Водночас близько 86% дорослого населення Нідерландів повністю вакциноване, що є одним із найвищих показників у Європі.

Тим часом уряд Швейцарії оголосив про скасування майже всіх обмежень з четверга (17 лютого) 2022 року. 

Жителям Швейцарії більше не доведеться показувати сертифікати про щеплення в ресторанах, барах чи інших місцях, як-от театри та концертні зали. Але самоізоляція для інфікованих коронавірусом буде діяти до кінця березня, як і вимога носити маски під час відвідування закладів охорони здоров’я та в громадському транспорті. 

Нідерланди та Швейцарія скасовують майже всі обмеження щодо COVID-19 2
Грюйер, Швейцарія

“Швейцарія робить рішучий і важливий крок до нормального життя”, – заявив президент Швейцарії Ігнаціо Кассіс на прес-конференції в Берні. “Вірус є. Ми вчимося з ним жити”.

Відомо, що ​​більше 70%  населення Швейцарії отримали принаймні одну дозу вакцини.

Наразі, крім Нідерландів та Швейцарії, скасовують карантинні обмеження Ірландія, Данія, Швеція, Велика Британія і, з суботи, Норвегія. 

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59