fbpx

Nickelodeon назвав Губку Боба представником ЛГБТ

Nickelodeon назвав Губку Боба представником ЛГБТ

Червень вважається місяцем міжнародного ЛГБТ-прайду, тому багато брендів виступають у підтримку спільноти, випускають тематичну продукцію та колекції, присвячені ЛГБТ. До них приєдналась й компанія Nickelodeon, яка у своєму офіційному твіттер-акаунті опулікувала привітання з зображенням Губки Боба у веселковій гаммі – символічних кольорах спільноти. 

Прихильники мультсеріалу “Губка Боб Квадратні штани” розцінили такий пост як натяк на те, що улюблений герой дитинства є представником ЛГБТ та почали жваве обговорення того, до якої саме когорти належить мультперсонаж. Адже ЛГБТ – достатньо широкий термін, що включає в себе асексуалів, бісексуалів та інших не гетеросексуальних людей. Деякі фанати мультфільму вже назвали Губку Боба новою квір-іконою. 

А от найвідданіші прихильники серіалу навіть згадали, як у 2005 році автор серіалу Стівен Хілленбург заявляв, що команда шоу “не думали про Губку Боба та Патріка як про геїв”, скоріше “вони були асексуальними героями”. 

У жвавих обговореннях знайшлись і ті, хто доволі різко відреагував на пост Nickelodeon та заявляють, що компанія намагається переписати історію персонажів в угоду сучасним трендам суспільства. 

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59