fbpx

Ні, ні і ще раз ні: мейкап-тренди 2000-х, про які слід назавжди забути

Ні, ні і ще раз ні: мейкап-тренди 2000-х, про які слід назавжди забути

Епоха 2000-х багато чим нам запам’яталась: трилогією “Матриця”, обговоренням серіалу “Секс і місто”, кращими хітами Крістіни Агілери, розкутими вечірками та яскравим мейкапом, з яким ми тоді й з’являлись на цих вечірках. І якщо вам соромно за свій тогочасний одяг, який ми вже обговорили, повірте: то були лише квіточки. Блакитні тіні, автозасмага та інші модні тоді б’юті-прийоми примушують зараз сховати свої старі фотографії якнайдалі. Але ми все ж пропонуємо поностальгувати: зізнавайтесь, яким з мейкапів ви підкорювали дискотеки?  

Тонкі брови

Ні, ні і ще раз ні: мейкап-тренди 2000-х, про які слід назавжди забути 1

Протягом останнього десятиліття брови пережили усі стадії модної ширини – від природної форми до супершироких соболиних. І за цей час ми зовсім забули, як ще двадцять років тому дівчата взагалі не розуміли що таке “форма” брів – їх просто вищипували якомога тоншими ниточками-дугами, незалежно від того, личить це вам чи ні. 

Коричневі губи 

Ні, ні і ще раз ні: мейкап-тренди 2000-х, про які слід назавжди забути 2

Можливо, комусь темна коричнева помада чи блиск нагадували сліди гарячого шоколаду на губах і асоціювалися з солодкою спокусою. Інакше ми не можемо пояснити, чому усі модниці 2000-х підкреслювали губи темним кольором, виділяли їх ще темнішим контурним олівцем та поєднували такий лук з дуже помітними тінями. 

Штучна засмага 

Ні, ні і ще раз ні: мейкап-тренди 2000-х, про які слід назавжди забути 3

Це зараз усі ми навчилися доволі спокійно ставитись до натуральної засмаги та звикли наносити spf-засоби і взимку, і ввечері, і “про всяк випадок”. А ще якихось 15 років тому засмага була ознакою нестримного гламуру, і дівчата готові були досягати її за будь-яку ціну. Наприклад, засмагати на пляжах донесхочу, мало не щодня навідувати солярій та не шкодувати засоби з ефектом автозасмаги, навіть якщо їхнє нанесення ризикувало зіпсувати улюблений одяг. 

Кругова підводка

Ні, ні і ще раз ні: мейкап-тренди 2000-х, про які слід назавжди забути 4

Підводка для очей була абсолютним мастхевом навіть у повсякденному макіяжі і у цьому начебто немає нічого незвичного. Багато хто й зараз полюбляє використовувати лайнер для повік, аби зробити погляд виразнішим. Проте безпомилковою характеристикою “нульових” є ряснота підводки, яку жирною лінією наносили прямо по периметру очей. 

Frosty-мейкап

Ні, ні і ще раз ні: мейкап-тренди 2000-х, про які слід назавжди забути 5

Концепція frosty-мейкапу полягала у тому, аби надати обличчю крапельку атмосфери Сніжної королеви – у вигляді оксамитово-білих тіней, або з бузковими чи блакитними відтінками, які наносились на усе повіко аж до брів. Завершальним штрихом ставав або світлий блиск для губ, або оксамитова світла помада, яка також мала надавати ефект інею на обличчі. І нікого не бентежило, що такі морозно холодні відтінки мейкапу були у дисгармонії з теплою бронзовою засмагою шкіри, про яку ми згадували вище. 

Агресивні смоукі

Ні, ні і ще раз ні: мейкап-тренди 2000-х, про які слід назавжди забути 6

Навіть якщо ви у той час вже будували серйозну кар’єру та не захоплювались жодними субкультурами або характерною для них музикою, вас все одно мала б наздогнати естетика емо та популярність таких виконавців, як Авріл Лавін та Tokio Hotel. Тому агресивні смоукі-айз навряд обійшли вас стороною. 

Блакитні тіні 

Ні, ні і ще раз ні: мейкап-тренди 2000-х, про які слід назавжди забути 7

Блакитні тіні два десятиліття тому були ключовим тоном у будь-якій палетці та встигли стати своєрідною класикою. Як? Ми досі не маємо відповіді, враховуючи, що холодний колір мало кому личив у принципі, зважаючи на тон шкіри чи колір волосся, не кажучи вже про інші акценти на обличчі. 

Білий каял

Ні, ні і ще раз ні: мейкап-тренди 2000-х, про які слід назавжди забути 8

Ми знаємо, що ви зараз скажете! Так, білий каял на слизовій й дотепер є великим помічником візажистів. Він сьогодні чудово справляється зі своєю функцією “відкрити” погляд. Проте у 2000-х каялом, як і всіма іншими косметичними засобами, мали звичку користуватись без міри, замальовуючи “білизною” око зі всіх сторін. Що автоматично надавало обличчю замість свіжого вигляду, надто неприродній. 

Рожевий блиск

Ні, ні і ще раз ні: мейкап-тренди 2000-х, про які слід назавжди забути 9

Блиск для губ можна вважати одним з головних відкриттів ранніх 2000-х, а рожевий блиск, наче у Барбі, взагалі став стовідсотковим б’юті-хітом. Яскраві блондинки (а тоді майже усі експериментували з блондом), мабуть, справді хотіли мати дещо ляльковий вигляд, якщо фарбували ним губи з приводу та без. Їх не зупиняла навіть липка текстура засобу, яка наче магнітом притягувала до вуст комах та розкуйовджене вітром волосся. 

Бронзер замість рум’ян 

Ні, ні і ще раз ні: мейкап-тренди 2000-х, про які слід назавжди забути 10

Оскільки Кім Кардашьян стала б’юті-гуру трохи пізніше, у “нульових” ніхто ще не знав, що таке “контурінг”, тому використовували бронзер для обличчя у якості рум’ян. Найкумедніше, що у вечірньому макіяжі наживо, який ми бачили одне на одному здебільшого у приглушеному освітленні нічних закладів, він не виглядав так приголомшливо. Його зрадницьки видавали яскраві лампи денного світла та спалахи фотокамер. Саме тому ми зараз трішки жахаємось, гортаючи старі альбоми. 

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59