fbpx

Незвичні арки та несподіваний посуд: головні весільні тренди 2021

Незвичні арки та несподіваний посуд: головні весільні тренди 2021

Ми любимо весілля за щирість та можливість насолоджуватися моментом. І коли в процесі підготовки здається, що все стало одноманітним, а ви більше не розрізняєте кольори, варто роззирнутися довкола. Ми зібрали для вас головні тренди, які допоможуть без проблем створити найкраще весілля та не загубитися серед відтінків білого. 

Естетика 70-х 

Незвичні арки та несподіваний посуд: головні весільні тренди 2021 1

70-ті у моді не лише на подіумі. Перестаньте ламати собі голову у пошуках головного кольору весілля. Такий знайомий колор-блок сам усе зробить за вас. Оранжеві та іржаві відтінки відсилають до богемності, а от яскравий колір папаї разом із зеленими та синіми асоціюється із безтурботними хіппі. Такий настрій ви можете зберегти й при виборі посуду: не зациклюйтеся на однаковості. Нічого страшного, якщо у всіх гостей будуть, наприклад, різні тарілки, зате ніхто з гостей не переплутає столики.

Богемний стиль

Незвичні арки та несподіваний посуд: головні весільні тренди 2021 2

Якщо ж вам вже набридло загравання із ретро з усіх усюд – є альтернативний шлях. Ви можете зіграти весілля в богемному стилі, із купою цікавих атмосферних речей. Найкраще це спрацює для весілля в близькому колі друзів: замість стільців ви можете сидіти на автентичному килимі із купою подушок, а над вами можуть висіти оригінальні ловці снів. Також для додаткового декору можна використати різнобарвні мінерали та камені.

Геометричні весільні арки

Незвичні арки та несподіваний посуд: головні весільні тренди 2021 3

Оформлення весільних арок – це окремий світ. Саме у 2021 році весільні декоратори втілюють всю свою майстерність в оздобленні головного місця весілля – арки. Є лише одне правило: чим екстравагантніша форма, тим краще! Це може бути коло чи шестигранник з дерева, прямокутник з металу, ба навіть арка з тканини, яку акуратно розвісили на гілках дерева.

Декор з акрилу

Незвичні арки та несподіваний посуд: головні весільні тренди 2021 4

Прозорі елементи з акрилу можуть виглядати крихкими, але насправді вони міцніші за скло. І ви можете скористатися цим, аби по-новому представити простір. Оздоблення з акрилу в мінімалістичному форматі (із лаконічними написами чи принтами) можна використати для обрамлення входу чи позначення столів. Можна піти ще далі та замовити стільці з акрилу чи вази, аби створити ілюзію, ніби все витає в повітрі.

Повітряні кульки

Незвичні арки та несподіваний посуд: головні весільні тренди 2021 5

Майстри з декорування весіль пропонують знову звернути увагу на повітряні кульки. Тільки обирайте кульки пастельних відтінків – вони найкраще поєднуються між собою. Але в ідеалі вони мають бути ще й різних форм. Таке поєднання дозволяє гратися із простором та створювати дуже оригінальні конструкції, які не залишають байдужими та створюють той самий ВАУ-ефект.

Казкове сяйво

Незвичні арки та несподіваний посуд: головні весільні тренди 2021 6

Із заходом сонця можна перетворити церемонію на казкову місцину  поза простором і часом. Усе, що треба – це купа вогників та гірлянд. І тут мова не про просто розвісити їх по периметру, а створити справжній тент! У 2021 обирайте унікальні варіанти: поєднуйте кольорові та однотонні вогники, пошукайте струнні світлові установки або ж обіграйте світлову композицію довкола однієї розкішної люстри в центрі.

Гіпсофіла назавжди

Незвичні арки та несподіваний посуд: головні весільні тренди 2021 7

Гіпсофіла – справжня королева у 2021 році. І мова не лише про букети. За допомогою цієї рослини можна втілювати несподівані ідеї. Наприклад, створити легенькі, пухкенькі хмаринки обабіч весільної арки, або ж прикрасити цими ніжними квітами нитки гірлянд. Найпрекрасніше й те, що засушена гіпсофіла може ще довго стояти у вазі, аби ви згадували найкращі моменти весілля знову й знову. 

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59