fbpx

Netflix запустили власний онлайн-магазин

Netflix запустили власний онлайн-магазин

На фоні зростання конкуренції серед потокових сервісів представники срімінгового сервісу активно шукають нові джерела прибутку. Нещодавно вони вже здивували всіх, створивши лінію одягу, а днями також заявили про створення власного онлайн-магазину.

Така ідея прийшла до керівників Netflix після невдалого першого кварталу року, протягом якого сервіс очікував отримати на 2 мільйони більше передплатників. На жаль, надії не виправдалися та щоб компенсувати витрати, компанія зайнялась новим бізнесом.

На netflix.shop можна придбати мерч з символікою улюблених фільмів і серіалів, доступних до перегляду. Цього місяця в асортименті з’явився повсякденний одяг і фігурки з аніме-серіалів «Ясуко» і «Едем», а також різні речі і предмети декору, натхненні французьким кримінальним трилером «Люпен». В майбутньому планується продаж товарів за мотивами серіалів «Відьмак» і «Дуже дивні справи».

Netflix запустили власний онлайн-магазин 1

«Нам подобається, коли великі історії виходять за рамки екранів і стають частиною життя людей. І саме тому ми запускаємо Netflix.shop як нове захоплююче місце», — зазначив віце-президент по споживчим товарам Джош Сайм.

Поки що магазин працює тільки на території США, але незабаром доставку зроблять по всьому світу.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59