fbpx

Netflix вперше зніме фільм в Україні

Netflix вперше зніме фільм в Україні

Багато іноземних артистів вважають Україну зручним місцем для зйомок музикальних кліпів, та нещодавно стало відомо, що наші локації припали до душі і великим кіновиробникам. Нещодавно стало відомо, що тут почали знімати кіно під керівництвом Netflix.

Популярна стрімінгова платформа оголосила про роботу над новим проектом, що називатиметься «The Last Mercenary» («Останній найманець». Його зйомки вже розпочалися і триватимуть до осені.

«Це комедійний бойовик про політичні інтриги на державному рівні. Левова частина зйомок відбудеться у Києві. Також зніматимуть у Парижі. За сюжетом події розгортатимуться у Франції», — зазначив міністр культури Олександр Ткаченко у дописі на Facebook.

⚡⚡⚡ Netflix знімає свій перший фільм в Україні!На вихідних познайомився з командою проекту і нарешті можу розповісти…

Опубліковано Олександром Ткаченком Пʼятниця, 31 липня 2020 р.

Головні ролі у фільмі гратимуть Жан-Клод Ван Дам і Албан Іванов. За інформацією The Hollywood Reporter, Жан-Клод Ван Дам зіграє «загадкового ексагента спецслужб», сина якого безпідставно звинувачують у незаконному обігу зброї та наркотиків.

Продюсерами стрічки стали Влад Ряшин, Жан-Шарль Леві і Оліас Барко. Режисером — Девід Шарон, а оператором-постановником — Т’єррі Арбогаст.

«Я хочу повернутися до традиції бойовиків 80-х і 90-х років — тих культових фільмів, які ми всі любимо, де герої були незвичайними, трюки були більш вражаючими і чесними, ніж життя, і все  з гумором. Тільки Жан-Клод міг втілити цей незрівнянний золотий вік кіно», — розповів Шарон.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59