fbpx

Netflix створили функцію для тих, хто не може визначитися із серіалом

Netflix створили функцію для тих, хто не може визначитися із серіалом

Розробники популярного стрімінгового сервісу демонструють те, як добре вони знають своїх користувачів. Для їх комфорту вже давно створено зручний інтерфейс, а кількість контенту не дасть сумувати нікому. Але величезний асортимент спричиняє труднощі з вибором, яких Netflix і допоможуть позбутись за допомогою нової функції.

Netflix представив функцію випадкового вибору контенту для глядачів, які не можуть вирішити, що подивитися. Сервіс під назвою Play Something автоматично вмикає фільм або серіал, враховуючи смаки користувача. Алгоритм може запропонувати щось, що ви не закінчили дивитися, що-небудь з обраного або якусь новинку сервісу. А якщо вибір вам не сподобається, можна знову натиснути кнопку, а незавершене шоу, фільм або серіал додати у свій список для перегляду. 

Самі представники сервісу порівнюють нову функцію з кнопкою на телевізійному пульті. «Ви вмикаєте телевізор, і там щось іде. Тепер ви можете відкрити Netflix, натиснути Play Something, і щось почне відтворюватися», — зазначає контент-дизайнер Netflix Бен Барон-Наджент.

«Бувають моменти, коли ми просто не хочемо приймати рішення. Вечір п’ятниці після довгого робочого тижня. Вечір сімейного кіно, з вибором якого ніхто не може визначитися. Ми всі були в такій ситуації. Іноді ви просто хочете відкрити Netflix і зануритися в щось нове. Ось чому ми створили Play Something — новий захопливий спосіб розслабитися», — додав директор з інновацій Netflix Кемерон Джонсон.

Поки функція доступна тільки в додатках для Smart TV.  

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59