fbpx

Не вищипані, прямі та знебарвлені: як оформлювати брови цієї весни

Не вищипані, прямі та знебарвлені: як оформлювати брови цієї весни

“Ваші брови мають бути помітними з космосу!”, – цей ще кілька сезонів тому популярний б’юті-заклик більше не актуальний. Прийдешню весну гуру краси радять зробити акцент на натуральність та відмовитись від надмірного фарбування, ламінування і інших процедур, що роблять брови оверсайз-розміру. Дивимось, що пропонує індустрія сьогодні та беремо на олівець. 

Натуральні брови

Не вищипані, прямі та знебарвлені: як оформлювати брови цієї весни 1

Карантинні обмеження протягом останнього року вплинули навіть на броу-естетику. За той час, поки салони краси були якийсь час зачинені, дівчата спочатку впали в паніку, потім адаптувались, а потім… звикли до своїх натуральних брів, незважаючи на їхню неідеальну форму, прогалини, колір та навіть волосинки, що вибиваються. Будь-які недосконалості слід розглядати як унікальні риси. Тепер їх можна навіть не коригувати, не вищипувати, а просто зачесати та зафіксувати прозорим гелем. Беріть приклад з тріумфаторки цьогорічного “Золотого глобусу” – акторки Емми Коррін.

Тонкі брови 

Не вищипані, прямі та знебарвлені: як оформлювати брови цієї весни 2

Так-так, ми теж спочатку не повірили своїм вухам. Але з поверненням моди на 90-ті, тонкі брови знову отримали офіційний дозвіл на своє існування – з поправкою на те, що це ваша природна товщина, як наприклад, у Белли Хадід. Тобто широкі від природи брови не слід вищипувати та спеціально робити їх вдвічі вужчими. А от вузькі варто просто укласти гелем, милом чи іншим фіксуючим засобом і не витрачати час, сили та безліч грошей на те, аби наростити чи домалювати брови, яу у Кайї Гербер.

Прямі брови 

Не вищипані, прямі та знебарвлені: як оформлювати брови цієї весни 3

Хитромудрі вигини брів та їхній крилатий розмах теж можете залишити у минулому. Сьогодні першість за прямими бровами, які популяризувало сімейство Кардашьян-Дженнер. Причому таке ноу-хау – не просто дань моді, а практичний б’юті-лайфхак, який візуально підтягує контур очей. Єдине, що радять експерти тим, хто вирішив зробити собі брови, як у Кендалл – звертатись до професіоналів справи або ж використовувати перевірений часом пінцет. Тому що юні тіктокери вже заполонили мережу власноручною корекцією брів за допомогою воскових смужок, і результат – не завжди вражаючий, м’яко кажучи.

Пернаті брови 

Не вищипані, прямі та знебарвлені: як оформлювати брови цієї весни 4

Якщо раніше вираз “Тягнемось до неба” стосувався лише розмаху вій, то тепер він є критерієм і для брів – для тих красунь, які люблять формувати пухнасті волосинки, що в результаті нагадують пір’я птахів. Аби досягти такого вау-ефекту, потрібно скористатись олівцем або маркером для брів, щоб заповнити прогалини та зробити брови трохи повнішими, а потім зафіксувати їх подовжуючим гелем або ж трендовим зараз милом для брів, зачесавши строго догори. 

Розкуйовджені брови

Не вищипані, прямі та знебарвлені: як оформлювати брови цієї весни 5

Кілька сезонів поспіль бровісти пропонували процедуру ламінування тим, чиї воловинки ніяк не хотіли слухатись та відмовлялись фіксуватись в одному напрямку, навіть за допомогою косметичних засобів. Тепер знавці радять не мучити свої брови – не хочуть лягати в один ряд, то й не потрібно. Дозвольте їм зухвало стричати в різні боки. Такий хід, до речі, додасть вашому образу впевненості та продемонструє, що ви маєте намір диктувати правила, а не дотримуватись їх.

Освітлені брови 

Не вищипані, прямі та знебарвлені: як оформлювати брови цієї весни 6

Це щось новеньке! Тепер, замість того, аби підфарбовувати брови олівцем, тінями або помадами для брів, експерти радять їх висвітлювати. Цікаво, що цей тренд розповсюджується не лише на блондинок, які тепер можуть користуватись одним відтінком для волосся і брів, а й на брюнеток, для яких світлі брови стали справжнім челенджем. Хоча замість радикального фарбування для знебарвлення брів можна використовувати консилер або світлу туш для вій. У якості референсу візажисти радять взяти фото Руні Мари у її найяскравішій ролі “Дівчини з татуюванням дракона”.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59