fbpx

Не варто соромитися: як носити леопардове пальто

Не варто соромитися: як носити леопардове пальто

Не знаємо, на радість чи на біду, але мода знову стала схильною до тваринних принтів. А особливо – до леопарда. Здавалося, що ще зовсім нещодавно ми намагалися позбавитися усього плямистого, розмаїтого та пов’язаних із цими речами асоціацій. 

Не варто соромитися: як носити леопардове пальто 1
Sonia Lyson

Тепер леопард прийшов, аби забрати свою корону назад, але вже не так агресивно. У 2021 році стилем править невимушеність. Хоча деякі бренди дійсно раді поверненню цього дивовижного принта — наприклад, Gucci, які у звичній для себе манері заграють із надлишком усього. Але то все про покази та гарну картинку, а як щодо реального життя?

У стрітстайлі леопард – це герой холодної погоди. І навіть у зазвичай стриманих та мінімалістичних скандинавів де-не-де, але бачимо того самого леопарда. Тож це найостанніший аргумент, аби навчитися нарешті вдягатися у леопарда (штучного, звісно).

Зірковий кежуал

Не варто соромитися: як носити леопардове пальто 2
Алекса Чанг

Найкраща порада, як подружитися із леопардом – брати приклад з Алекси Чанг. Її неординарне почуття стилю завжди доречне та органічне, тобто це ідеальна формула для новачків. Доповніть образ не менш трендовою балаклавою, класичними джинсами та замшевими черевиками на підборах – і компліменти вашому стилю гарантуємо.

Де замовити: Asos

Не варто соромитися: як носити леопардове пальто 3

У поєданні з неоном

Не варто соромитися: як носити леопардове пальто 4
@mariecher

Неон усе ще актуальний, як би його час від часу й не називали антитрендом. Особливо, у поєднанні зі стриманим (так би мовити) леопардовим пальто. Усе, що треба – обрати пальто із низьким контрастом між фоном та характерними плямами та розставити невеличкі кольорові акценти.

Де замовити: Zara

Не варто соромитися: як носити леопардове пальто 5

Святково із сукнею

Не варто соромитися: як носити леопардове пальто 6
Кейт Мосс

Так, у Кейт Мосс за плечима не один десяток культових образів. Але розкішна сукня із блискітками та затишне леопардове пальто – саме те, чим варто надихатися для пошуку новорічного образу.

Замовити: Mango

Не варто соромитися: як носити леопардове пальто 7

Тренч-тренд

Не варто соромитися: як носити леопардове пальто 8
Героїня блогу Style Du Monde

Не варто чекати дощу, аби вдягти тренч із актуальним принтом. І якщо кілька сезонів тому ніхто й не думав застібати тренч, то нині хоча б пояс зав’язати треба. 

Замовити: Farfetch

Не варто соромитися: як носити леопардове пальто 9

Для захисту від морозів

Не варто соромитися: як носити леопардове пальто 10
Гостя London Fashion Week

На той випадок, коли у битві між красою та зручністю ви обираєте усе. Із шапкою, шарфом та у зручному взутті ви відчуєте себе максимального комфортно, тож узагалі забудете про тривожні думки «а що люди скажуть». 

Замовити: Vans

Не варто соромитися: як носити леопардове пальто 11

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59