fbpx

Названо найпопулярніші модні бренди сучасності

Названо найпопулярніші модні бренди сучасності

В соціальних мережах ми поринаємо у шалений потік інформації, зорієнтуватися у якому не завжди буває просто. А тим більше зрозуміти, хто в індустрії займає головні позиції. Саме тому експерти платформи Lyst регулярно проводять дослідження з метою визначити, які фешн-бренди є лідерами у своїй галузі.

Результатами вони діляться за допомогою щоквартального звіту, для складання якого глобальна платформа аналізує поведінку більш ніж 150 мільйонів користувачів. Крім цього, компанія враховує пошукові запити Google, а також статистику згадок брендів і товарів в соціальних мережах.

На сьогоднішній день найпопулярнішим брендом є Balenciaga. Бренд обійшов у рейтингу Gucci, а його пошукові запити зросли на 505%. Такий прорив експерти пов’язують із співпрацею Balenciaga з Кім Кардаш’ян для Met Gala та з Каньє Вестом у рамках концерту Donda. Окрім того бренд створив колаборацію з відеогрою Fortnite, випустив серію “Сімпсонів” і провів показ у форматі червоної доріжки.

Друге місце в рейтингу зайняв бренд Gucci, а на третьому — Dior.

Найпопулярнішою жіночою річчю в цей період стала сумка Prada з рафії. На другому місці — сатинові туфлі на платформі Versace Medusa Aevitas. У список також увійшли каблуки на платформі Versace, кардиган Jacquemus та нова сумка-багет Balenciaga Le Cagole.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59