fbpx

Названо країни, де найлегше пережити світову кризу

Названо країни, де найлегше пережити світову кризу

Такі фактори, як погіршення екології, обмеженність природних ресурсів та стрімке збільшення популяції змушують вчених задуматись над тим, де людям буде найбільш комфортно. Більш глибоко проаналізувати цю тему вирішили експерти з Великобританії, які виокремили найкращі країни для життя.

Згідно даних дослідження британських вчених, опублікованому в журналі Sustainability, найкращим місцем для того, аби пережити світову кризу, є Нова Зеландія. Її обрали завдяки запасам геотермальної та гідроелектричної енергії, велику кількість сільськогосподарських земель, зручного географічного розташування і низької щільності населення. За нею у списку йдуть Великобританія, Тасманія і Ірландія.

Щоб зрозуміти, які країни будуть найбільш стійкі до глобальної кризи, дослідники оцінили їх здатність самостійно вирощувати продукти харчування для населення, захищати кордони від масової міграції, підтримувати електропостачання та виробничі потужності. У результаті вони визнали, що кращими є острівні держави з помірним кліматом і невеликою щільністю населення. Також вчені зазначили, що в разі кризи всім країнам буде необхідно збільшити продуктивність в продовольчому і інших секторах.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59