fbpx

Названо кращі гастростолиці Європи

Названо кращі гастростолиці Європи

Подорожувати для того, аби куштувати безліч нових страв — це популярний різновид туризму. Для цього можна скласти цікавий маршрут Україною або знайомитись із кухнею у Європі. Саме для тих, хто обирає другий варіант, днями в мережі з’явився корисний рейтинг.

Команда британського сервісу порівняння цін Uswitch склала рейтинг найкращих міст для гурманів. При підготовці списку вони користувались даними з сайту TripAdvisor. Саме там експерти шукали міста, де є найбільше ресторанів з високим рейтингом. При цьому вони враховували наявність ресторанів з вегетаріанської кухнею, кафе, пабів, фастфуд-закладів і бранч-ресторанів.

Також для кожного міста була розрахована середньозважена оцінка, з урахуванням кількості ресторанів і відгуків. Столицею гастротурізма в Європі назвали Афіни. В межах міста знаходиться понад 1000 закладів, а на околицях їх ще більше. Обід тут в середньому коштує близько 19 $.

На другому місці Белград, де теж відмінний вибір для гурманів. У столиці Сербії багато пабів з високими оцінками, а їжа в середньому трохи дешевше, ніж в Афінах 18,48 $.

Замикає трійку лідерів Софія. Це одне з кращих місць для шанувальників фастфудів, але й інші місцеві кафе теж отримали досить високі оцінки.

Також у топ-10 увійшли:

  • Тирана (Албанія)
  • Валлетта (Мальта)
  • Лісабон (Португалія)
  • Вільнюс (Литва)
  • Братислава (Словаччина)
  • Загреб (Хорватія) і Бухарест (Румунія)
Читай нас в Google News
Підписатися
23-59