fbpx

Названі країни, де живуть найкрасивіші чоловіки

Названі країни, де живуть найкрасивіші чоловіки

Розробники британського сайту знайомств BeautifulPeople, що позиціонується як ресурс лише для привабливих людей, провели нове дослідження. Минулого року вони вже називали найкрасивіші нації, а тепер зосередилися лише на чоловіках.

В процесі підготовки рейтингу спеціалісти вивчали кількість схвалених на сайті заявок від чоловіків з різних країн, адже кожну анкету перевіряють модератори. До речі, серед факторів, що можуть не «пропустити» кандидата на сайт, вказані погана шкіра, волосся та некрасива фігура.

З’ясувалось, що найкрасивіші чоловіки в світі за версією портала живуть у Швеції. Кількість схвалених заявок з цієї країни складає 60%. А найгарніші жінки, як виявилось, живуть у Норвегії (71%). Друге місце у рейтингу найсимпатичніших чоловіків займають бразильці (41%), а на третьому розташувались данці (40%).

Майте на увазі, що:

А от найменш привабливими виявились чоловіки з Ірландії: їх анкет на сайті всього 6%. Також у хвості плетуться поляки (7%), британці (9%) та росіяни (9%). 

«Є багато дуже гарних чоловіків із Голівуду, наприклад, Кіліан Мерфі, Колін Фарел, Майкл Фасбендер і Джеймі Дорнан. Але це лише виключення з правил, а не норма. На жаль, коли дивишся статистику, ірландці, безперечно, найпотворніші в світі», – відзначив керівник сайту Грег Ходж.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59