fbpx

Настя Каменських заспівала про війну англійською

Настя Каменських заспівала про війну англійською

Українська співачка Настя Каменських продовжує боронити Україну на культурному фронті. Сьогодні вона представила свій новий сингл «You crying» про трагедію українського народу.

«Зараз так сильно хочеться обійняти кожного українця. Підтримати. Хоч на трохи забрати той біль, який зараз відчуваємо ми всі. Але хоч нам і болить, ми разом, ми сильні. Україна не здається. Вона продовжує боротися за незалежність і щастя своєї нації. І цей подвиг бачить вся планета», – написала співачка в Інстаграмі.

Текст англомовної пісні Настя створила спільно зі своїм чоловіком Потапом. Разом вони закликають українців не опускати руки, продовжувати боротися за незалежність та щастя нації. А також звертаються й до усього світу. «Нам важливо аби війна в Україні, яка є справжнім геноцидом українського народу, не перетворилася у тишу. Адже, тільки-но жорстокість стане чимось “звичним” і породить мовчання, стануть чутні розбиті серця мільйонів мирних жителів».

Це не перший новий трек співачки з початку повномасштабної війни. У березні вона представила зворушливу композицію «Я – Україна», яку також створила спільно з Потапом.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59