fbpx

Наречена нового часу: 10 трендів весільних суконь, переосмислених на новий лад

Наречена нового часу: 10 трендів весільних суконь, переосмислених на новий лад

Кажуть, незважаючи на те, що багато пар не пережили спільного карантину та завершили його розлученнями, безліч закоханих, навпаки, лише на локдауні усвідомили цінність почуттів та підтримки близьких. Тому прийдешній весняно-літній сезон обіцяє бути насиченим романтичними церемоніями. Якщо ви серед тих, хто отримав жадану пропозицію руки та серця і активно шукаєте “саме те” вбрання, ми обрали для вас головні тенденції з весільних лукбуків світових брендів, які можуть стати влучними референсами. 

Гігантські рюші 

Наречена нового часу: 10 трендів весільних суконь, переосмислених на новий лад 1
Kaviar Gauche Bridal 2021

Хоча рюші самі по собі не є новою ідеєю для весільного вбрання, проте цьогоріч дизайнери пропонують не соромитись неосяжних об’ємів і робити акцент на невагому текстуру – ніби наречена виходить з морської піни. Більш того, мрійливі рюші тепер – перевага не лише пишних спідниць. Зараз дизайнери пропонують оздоблення ними по усій сукні, якої б довжини вона не була – традиційною довгою чи зухвалою міні. Але про це трохи пізніше. 

Коттеджкор 

Наречена нового часу: 10 трендів весільних суконь, переосмислених на новий лад 2
Cecilie Bahnsen Spring 2021

Естетика коттеджкору, про яку ми вам розповідали, стала справжнім бумом протягом цього карантинного року, тому не могла не дійти до весільної моди. Тренд, натхненний сільським життям, надає нової ролі простим домашням сукням з бавовняної тканини, вишивкою чи флористичним принтом, вільним силуетом, рукавами-ліхтариками та навіть такими аксесуарами, як хустинка. Не кажучи вже про весільну фотосесію з атрибутикою пікніка на природі, яка є основною ознакою коттеджкору. 

Геометрія на мереживі 

Наречена нового часу: 10 трендів весільних суконь, переосмислених на новий лад 3
Temperley London Bridal Fall 2021

Мереживо – та непохитна основа, на якій традиційні весільні сукні тримаються десятиліттями. Проте цього року дизайнери пропонують надати перевагу графічним малюнкам, замість звичних квіткових композицій на тканині. 

Жакет як сукня 

Наречена нового часу: 10 трендів весільних суконь, переосмислених на новий лад 4
Vera Wang Fall 2021

У 2021 році жодну наречену не здивуєш строгим брючним костюмом у якості весільного вбрання. Проте зараз дизайнери переосмислили функцію костюмного жакета і пропонують його нові прочитання, які виглядають самодостатньо за рахунок деталей і крою, тому не потребують брюк, аби завершити ансамбль. 

Розслаблений костюм

Наречена нового часу: 10 трендів весільних суконь, переосмислених на новий лад 5
Karen Walker Atelier collection 2021 

Хоча для тих, хто все ж полюбляє в будь-якому своєму образі брюки, дизайнери дають офіційний дозвіл не зраджувати розслабленому карантинному стилю, який багатьом цього року припав до душі, завдяки затишку і відсутності навіть натяку на офіційність. Тому наречені можуть обрати для головного виходу у своєму житті брюки та жакет вільного крою, який нагадує чи то піжаму, чи до домашній костюм. 

Зухвале міні 

Наречена нового часу: 10 трендів весільних суконь, переосмислених на новий лад 6
& for love bridal 2021

Ми й раніше бачили короткі сукні як альтернативу традиційному пишному весільному образу. Проте в теперішні буремні часи експерти вирішили, що годі соромитись, сумніватись чи чогось боятись, і пропонують нареченим натхненне 90-ми сміливе міні. Єдине, щоб збалансувати романтичний образ і контрастно відрізняти його від дискотечного, вони пропонують поєднувати коротку сукню з ультрадовгою фатою, яка у 2021 році отримала нове життя.

Маллет 

Наречена нового часу: 10 трендів весільних суконь, переосмислених на новий лад 7
Victor&Rolf Mariage Fall/Winter 2020

Так-так, ви все правильно зрозуміли! “Найпотворніша” стрижка 80-х, про яку ми писали – маллет – так тріумфально повернулась у моду, що її силует став референсом і до фешн-образів. Так, маллет, який полягає у тому, аби бути коротким спереду і довгим ззаду, знайшов своє відображення у весільних образах, які точно сподобаються тим, хто не терпить банальностей. 

Редженсікор 

Наречена нового часу: 10 трендів весільних суконь, переосмислених на новий лад 8
Elizabeth Fillmore Fall 2021

Після коттеджкору гучним трендом став редженсікор – естетика, натхненна епохою Регентства, котру заново романтизуав найпопулярніший серіал цього року – “Бріджертони”. Костюмована мелодрама про сімейство з Лондону, яке має на меті знайти достойних наречених своїм донькам, мала такий приголомшливий успіх, що на сайті словника Collins навіть з’явилась пропозиція внести термін “редженсікор” в офіційний побут та охарактеризувати його як “стиль одягу, натхненний вбраннями заможних родин епохи Регентства”. Тому не дивно, що деталі з 1800-х років, адаптовані в сучасному одязі, як-от бішоп-рукава, дістались навіть весільних тенденцій. 

Нагромадження деталей 

Наречена нового часу: 10 трендів весільних суконь, переосмислених на новий лад 9
Simone Rocha Spring 2021

Модні експерти вже втомились повторювати, що безкомпромісний мінімалізм відходить у минуле і дає дорогу забутій у 2000-х розкоші. Сьогодні в моді вбрання, синонімом яких є слово “занадто” – занадто багато деталей, занадто багато оздоблення, занадто багато шарів, занадто багато елементів, які, здавалось би, навіть не поєднуються між собою. Проте тим, кому набрид прісний лаконізм, така свобода одягти все й одразу дасть волю фантазії. 

Прохолодні відтінки 

Наречена нового часу: 10 трендів весільних суконь, переосмислених на новий лад 10
Cecilie Bahnsen Spring 2021 

Тим, хто не бачить свій образ у традиційному білому, дизайнери пропонують розглянути альтернативні варіанти. Ні, не рожеві, кремові чи імбирні відтінки, які були модними кілька сезонів тому. Цьогоріч першість за прохолодними сорбетними тонами – фісташковим, лавандовим, блакитної матчі, м’яти. До того ж, така “смачна” палітра буде чудово дивитись у весільному фотоальбомі. 

Читайте також: Несподівані весільні тренди 2020 року

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59