fbpx

«Нам всім потрібні обійми..»: Катя Царик представила трейлер дебютного фільму

«Нам всім потрібні обійми..»: Катя Царик представила трейлер дебютного фільму

Прем’єра короткометражного фільму «Обійми мене» відбудеться взимку 2021/22 року. Головну жіночу роль зіграла актриса театру і кіно Вікторія Карпинська.

«Нам всім потрібні обійми..»: Катя Царик представила трейлер дебютного фільму 1
Катя Царик

Режисерку Катю Царик по праву можна назвати одним з найвідоміших і найбільш затребуваних кліпмейкерів України. На її рахунку роботи з THE HARDKISS, Джамалою, а її відеокліп для групи KAZKA «Плакала» подивилося більше 370 мільйонів людей по всьому світу. Днями Царик презентувала перший трейлер дебютного короткометражного фільму «Обійми мене», де виступила як сценарист і режисер. Зйомки фільму пройшли за підтримки Державного агентства України з питань кіно та Міністерства культури і інформаційної політики України в 2019 році.

Прокинувшись, одного ранку, молода жінка відчуває глибоку самотність, яку в силах розрушити лише обійми її коханого чоловіка. Не отримавши їх, вона втікає на один день з дому. Відчуваючу гостру потребу бути захищенною, вона бігає столицею, не в силах втамувати свій душевний біль, який на рівні зі справжніми життевими проблемами  виглядає як маячня. Вона змінює маршрути з шаленую надією знайти втіху в обіймах першого зустрічного, ним стає колишній коханець, з яким вона не бачилась багато років… 

«Нам всім потрібні обійми..»: Катя Царик представила трейлер дебютного фільму 2

– Цей фільм про самотність у відносинах. Кожен з нас потребує підтримки, уваги, турботи, в тому, щоб бути почутим і в почутті захищеності, яке може дати одна проста дія – обійми близької людини. Нам всім потрібні обійми. Ось про це цей фільм, – говорить Катя.

За словами Каті, першим поштовхом до написання сценарію став калейдоскоп неприємних подій в її житті, одним з яких стала втрата батька.

– Відчуття порожнечі і самотності від того, що не стало твого найближчого захисника, було найпершим і дуже сильним. І в той момент, коли я дуже потребувала підтримки, коли мені необхідно було трохи більше уваги, в моїй родині, у моїх друзів відбувався вихор подій. Я спостерігала, що відбувається всередині мене, навколо мене, в чужих сім’ях, у друзів, і прийшла до одного простого висновку – ми всі потребуємо в одній  простой дії – в обіймах. Коли я завершила написання сценарію, він здався мені занадто особистим, зрозумілим тільки мені, хоча, звичайно, в ньому був якийсь мій крик душі. Першим, кому я показала текст, став мій чоловік. Коли він прочитав, то подивився на мене і сказав: «Я хочу, щоб ти це зняла». І це була перша така підтримка.

Але приступити до зйомок Царик змогла тільки в 2019 році. Кастинг на роль головної героїні тривав понад 3-х місяців, і в той момент, коли всі актори були затверджені, зйомки ледь не довелося відкласти. Одна з ключових сцен фільму відбувається в метро, ​​але через пандемію коронавируса режисер і продюсери не могли отримати дозвіл на допуск знімальної групи в депо.

«Нам всім потрібні обійми..»: Катя Царик представила трейлер дебютного фільму 3

– Продюсери просили мене перенести цю сцену на іншу локацію, але для мене це було неможливим. Метро не було просто локацією, це місце мало і несло в собі певний сенс. Метро було метафорою життя. Буквально в останні хвилини, коли я вже готова була зовсім відмовитися від цієї сцени, якимось чарівним чином ми все-таки отримали дозвіл на зйомки в депо метро, ​​і в підсумку зняли сцену, – розповіла Катя Царик.

Зйомки короткометражного фільму тривали 4 дні, і, за словами режисерки, це були найщасливіші дні за всю її кар’єру.

Дебютний фільм Каті Царик «Обійми мене» був показаний в рамках кінофестивалю «Молодість». На широкий екран короткометражна історія про самотність вийде взимку 2022 року.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59