fbpx

Найкращі актори 2021 року за версією The New York Times

Найкращі актори 2021 року за версією The New York Times

Американське видання The New York Times оприлюднив рейтинг найкращих акторів 2021 року. Журналісти проводили свою оцінку на основі фільмів, знятих в цьому році. 

Однією з найкращих акторок стала Крістен Стюарт за свою роль у фільмі “Спенсер”. Вона змогла передати неймовірний та загадковий внутрішній світ Леді Діани. 

Найкращі актори 2021 року за версією The New York Times 1
Крістен Стюарт

Також до цього списку увійшли Тесса Томпсон за фільм “Перехід”, Рут Негга “Перехід”, Гонор Свінтон Бірн та ін. 

Серед чоловіків до рейтингу потрапив легендарний Вілл Сміт за роль у “Король Річард”. Видання коментує, що одна з найбільших кінозірок світу, Вілл Сміт – не той виконавець, який може зникнути в ролі, як би він не старався. Це не означає, що його техніка не вражає: акцент, мова тіла, дослідження реального персонажа – все це є. Але він не зовсім перетворюється на Річарда Вільямса, батька майбутніх чемпіонів Вінус і Серени. Він використовує сутність Вілла Сміта – його чарівність, драйв, інтелект і хитрість – щоб ми побачили, як це бути Річардом Вільямсом. 

Найкращі актори 2021 року за версією The New York Times 2
Вілл Сміт

The New York Times також відзначили Бенедикта Камбербетча за роль у вестерні “Сила собаки”, Дензеля Вашингтона за “Макбет”, Хоакіна Фенікса у чорно-білій драмі “Давай, Давай”.

Найкращі актори 2021 року за версією The New York Times 3
Бенедикт Камбербетч

Всі артисти, що увійшли до рейтингу найкращих, позували в стильній фотосесії перед фотографом Рувеном Афанадором. Чорно-білі знімки видання опубліковано на офіційному сайті.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59