fbpx

Національний художній музей України представляє нову виставку «Я + GOD = A»

Національний художній музей України представляє нову виставку «Я + GOD = A»

Національний художній музей України спільно з аукціонним домом і галереєю «Дукат» анонсував виставку одного з лідерів львівської мистецької сцени Мирослава Я́годи (1957–2018).

Ягода формувався наприкінці 1980-х — у 1990-х роках, у часи активних соціальних і культурних трансформацій, зламу політичних систем, відсутності сталих моральних норм і правил. Його творчість Мирослава охоплювала живопис, графіку, поезію, драматургію і відео-мистецтво.

Національний художній музей України представляє нову виставку «Я + GOD = A» 1

Його мистецтво складно вписати у задані рамки: він ламає стереотипи, поєднуючи низьке й високе, досвідченість і безпосередність, переміщуючись від біблійної притчі до злободенних тем. Він балансує на межі гротеску, проте не сповзає в іронічне постмодерністське жонглювання смислами й цитатами.

Національний художній музей України представляє нову виставку «Я + GOD = A» 2

Експозиція, розташована у трьох залах музею, знайомить глядача з живописними та графічними роботами Мирослава Я́годи кінця 1980-х — початку 2000-х років. Саме у цей період майстер сягнув вершин художньої творчості, здобув визнання у мистецьких колах не тільки України, а й Польщі, Австрії, Німеччини.

Кураторки: Олена Грозовська, Тетяна Жмурко.

Дизайн експозиції: Катя Лібкінд, Стас Туріна.

Координатор: Михайло Кулівник.

Графічний дизайн: Banda agency.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59