fbpx

На щастя, на долю: 12 вишиваних речей від українських брендів до Дня вишиванки

На щастя, на долю: 12 вишиваних речей від українських брендів до Дня вишиванки

Із давніх-давен українська вишиванка мала сакральне значення. В одних випадках вона символізувала добробут, в інших – бажала довгого та щасливого життя, але завжди була своєрідним оберегом.

У 2022 році вишиванка здобула силу об’єднувати світ. Адже сучасні зірки, політики, звичайні жителі різних країн нині обирають вишивані сорочки, аби показати, що вони не стоять осторонь подій в Україні. Та й кожен українець впевнився, що вишиванку, як і мову треба плекати й оберігати.

До  Дня вишиванки ми зібрали найцікавіші варіанти від українських брендів. У них і наша Перемога над рф буде ще святковішою.

Вишита сорочка Etnodim «Smilyvist 2»

На щастя, на долю: 12 вишиваних речей від українських брендів до Дня вишиванки 1

На пілочці сорочки зображені карти міст України, що найбільше постраждали під час повномасштабної війни від нападу росії, у вигляді квітучого, геометричного Дерева Життя: Маріуполь, Буча, Ірпінь, Харків, Чернігів, Херсон, Чорнобаївка, Волноваха, о. Зміїний.

Сукня Vita Kin «Grape»

На щастя, на долю: 12 вишиваних речей від українських брендів до Дня вишиванки 2

Стримана сукня з колекції «Рушники» має вишивку, натхненну традиційним українським декоративним текстилем. А от об’ємні рукава та шовкові китиці невід’ємні елементи класичних вишиванок.

Сукня Yuliya Magdych «ROSES»

Саме у такій сукні Мей Маск записала своє відеозвернення на підтримку України. Сині троянди на білому тлі не тільки символізують кохання, але й захищають від негараздів.

Костюм Foberini «Троянда»

На щастя, на долю: 12 вишиваних речей від українських брендів до Дня вишиванки 3

Цей костюм – знахідка для жінок, які запрошені на подію із дрес-кодом. Ідеальний двобортний піджак, що доповнений вишивкою, допоможе привернути увагу та без слів промовляє, що ви з України.

Сукня Ptaha

На щастя, на долю: 12 вишиваних речей від українських брендів до Дня вишиванки 4

Таку мінімалістичну вишиту сукню можна обрати для весілля. Листочки із чорним обрамленням у таких сукнях символізують мудрість та урівноваженість. Ну а червоні квіти – то про безумовну любов.

Блуза khrystyna_rachytska

Весняна ніжна блуза вишита вручну шовковими нитками та оздоблена кольоровими сутажами й оксамитовими стрічками. А мереживні вставки слугують подихом сміливого сьогодення.

Сукня Etno Soul

Весільна бавовняна сукня Etno Soul дозволить відчути себе українською принцесою. Білі вишиті квіти мають значний символізм: означають чистоту, енергію життя та сприяють процвітанню роду.

Вишиванка 2KOLYORY «Квітуча долина»

На щастя, на долю: 12 вишиваних речей від українських брендів до Дня вишиванки 5

Блуза виконана з дотриманням традицій українського вишивання, а візерунок пророкує багатство, душевний спокій та здоров’я своїй власниці.

Комбінезон Ruta «Сарматський міф»

На щастя, на долю: 12 вишиваних речей від українських брендів до Дня вишиванки 6

Незвичайний комбінезон з шовкового оксамиту прикрашений мерехтливою сріблясто-блакитною вишивкою. Кожне із вишитих зображень, навіть орнамент по краях, відображає історичну українську минувшину.   

Сукня Gaptuvalnya «Яблуневий цвіт»

На щастя, на долю: 12 вишиваних речей від українських брендів до Дня вишиванки 7

Українські майстрині вишиванок черпали натхнення у природи. Ця сукня також нагадує про пору, коли все довкола сповнене квітом яблунь та теплим подихом весни.

Сорочка Вишита «Minimalist»

Практична сорочка з фактурного льону привертає увагу своїми деталями. У спершу непомітному ритмічному візерунку на грудях і манжетах вгадується символ Києва – каштановий лист.

Вишиванка Вільні люди

Сорочка з капсульної колекції «Ботаніка» присвячена українській кухні, адже це наша нематеріальна спадщина, важливий елемент культури, який потрібно ретельно досліджувати та не забувати.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59