fbpx

На кінчиках нігтів: правила нейлфі

На кінчиках нігтів: правила нейлфі

Селфі ми всі давно навчилися робити: знаємо свої робочі сторони, вивчили, при якому світлі виходять найкращі фото та який фон обрати. А от як щодо манікюру? Адже тренд на красиві та оригінальні принти на нігтях навіть і не думає йти на спад. Тож якщо ви не хочете, аби ваша стрічка виглядала наче привіт з 2013-го, ми зібрали головні правила нейлфі — селфі нігтів. 

Перш за все – догляд

Навіть не беріть до рук телефон та не вмикайте камеру, якщо ваші нігті потребують зволоження. Спочатку потурбуйтеся про шкіру рук та використайте олію для кутикули. Це як протерти камеру – ваші руки одразу ж стануть ошатнішими, а кількість збережень фото значно зросте. 

Знайдіть улюблену руку

Б’ємося об заклад, ви вже вирішили, пальці якої руки вам подобаються більше. Наприклад, у Дуа Ліпи більш фотогінічна ліва долоня.

Натуральне освітлення

Ще не вигадали схеми кращої за звичайний сонячний день. І яким би абстрактним або стімпанковим не був манікюр – найкраще він виглядатиме за світлої днини. Якщо ж надворі похмуро, тоді не зайвими будуть дзеркала або інші поверхні, які зможуть м’яко розсіювати світло. 

Подбайте про фон

Звісно, спершу однотонний фон здається чудовим рішенням, однак він не має бути сірим та бездушним. Дерев’яна стільниця, букет квітів або ж книга можуть бути гарними помічниками, треба лишень не перегнути палицю, аби деталі не переймали на себе усю увагу. 

Руки догори

Якщо ви вже подумали про себе, що за нісенітниця, то ви не праві. Якщо потримати недовго руки над головою, це стимулює кровоток, тож долоні на фото будуть виглядати сповненими життя.

Застосунки для хитрунок

Якщо вже на фото ви побачили зайву лінію або ж дрібний недолік, який змушує вас лютувати, тоді краще відкрийте фоторедактор. Один дотик на екрані збереже стільки ваших нервів та сил, а залишить лише гарні враження від проведеної роботи. 

Нейлфі можуть виглядати так, ніби манікюр зовсім не є центром уваги. Незважаючи на те, що такі фото часто виглядають невибагливими, в тому й є мистецтво. Тож коли ви вивчили правила, час застосовувати їх на практиці. Маємо кілька ідей, як урізноманітнити будь-який акаунт трендовим нейлфі.

«Випадкове» нейлфі

Проста та невимушена поза Джей Ло – найкращий приклад, як не надто очевидно показати свій манікюр. Вона наче нам каже: «На відпочинку найкраще, що можна зробити – це не відволікатися на екстра-нігті».

Любе дзеркальце, скажи

Справжній крок вперед у селфі з дзеркалом – це показати не тільки себе, але й нігті у повній красі. Ну й у дзеркалі ви можете одночасно показати обидві руки, якщо аж так не хочеться обирати улюбленицю. 

Із макіяжем

На кінчиках нігтів: правила нейлфі 1

Ну тут треба вчитися у найкращих – Кайлі Дженнер немає рівних, коли вона одночасно показує свій макіяж, а ще й доповнює образ незвичайними нігтями. Справжня драма-квін.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59