fbpx

Міла Куніс та Ештон Кутчер підтримали українців на головній площі Нью-Йорка

Міла Куніс та Ештон Кутчер підтримали українців на головній площі Нью-Йорка

У Нью-Йорку відбувся масштабний концерт на підтримку України. Усі зібрані кошти спрямовують на допомогу українцям, екіпірування для захисників і потреби біженців.

На головній площі міста Таймс-Сквер спеціально встановили відкриту сцену, на якій разом виступали світові й українські артисти. Серед них були Брія Блессінг, Міка Ньютон, ALYOSHA, Аріна Домскі, французька джаз-виконавиця Margot Sergent, а також латвійський гурт Dagamba.

Можливість долучитися до концерту віртуально використали Сергій Бабкін, Джамала, соліст гурту «Бумбокс» Андрій Хливнюк, гурт «Океан Ельзи» і Монатік.

Також гості були приємно здивовані появою Міли Куніс разом з Ештоном Кутчером. Раніше подружжя переказало понад 30 млн доларів на гуманітарну підтримку України. Актори були одними зі спікерів, які публічно закликали продовжувати тиснути на росію та висловили солідарність з Україною. Також слово мали олімпійська чемпіонка Лілія Подкопаєва, ведуча Марічка Падалко, президентка благодійного фонду “Revived Soldiers Ukraine” Ірина Ващук, а також генеральний консул України у Нью-Йорку Олексій Голубов.

На концерт прийшло багато гостей із українською символікою: із прапорами, у жовто-синьому одязі, із аксесуарами чи макіяжем.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59