fbpx

На Airbnb здають будинок Вінні Пуха

На Airbnb здають будинок Вінні Пуха

Сервіс оренди житла по всьому світу часто робить туристам нестандартні пропозиції. Тут можна орендувати що завгодно — від палацу до будинка Гаррі Поттера, а днями на сайті з’явилась ще одна цікава локація у стилі дитячих мульфільмів.

Airbnb у співпраці з Disney пропонує зупинитися в будинку Вінні Пуха, який надихнув Алана Мілна на створення серії оповідань про ведмедика. Відтворив житло з казки мультиплікатор Кім Реймонд. Він працює над фільмами про ведмедя, що любить мед, вже більше 30 років.

На Airbnb здають будинок Вінні Пуха 1

Будиночок Вінні розташований в Ешдаунском лісі, а розміститися в ньому можуть до чотирьох гостей за один заїзд. Усього доступно 2 заїзди. Виглядає він дійсно казково: його дверний отвір обрамлений гілками дерев, а також тут висить напис «містер Сандерс», як в оповіданні. Шпалери на замовлення були розроблені ілюстратором Кімом Раймондом, а якщо гості зазирнуть в кухонні шафи, вони знайдуть там банки для меду. Також у будинку є двоспальне ліжко на першому поверсі, мезонін з двома односпальними ліжками і вітальня з обідньою зоною.

На Airbnb здають будинок Вінні Пуха 2

Вартість за добу складає від $105. Орендувати будинок на дереві можна буде з 20 вересня.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59