fbpx

Музичний флешмоб: українських скрипалів підтримали колеги з 29 країн світу

Музичний флешмоб: українських скрипалів підтримали колеги з 29 країн світу

Солістка Лондонського симфонічного оркестру Керенза Пікок закликала колег до флешмобу, коли почула, що український скрипаль Ілля Бондаренко, а також інші його колеги, котрі вимушені зараз перебувати у бомбосховищах, беруть туди із собою інструменти і виконують композиції навіть під час обстрілів. 

«Я потоваришувала з деякими молодими скрипалями в Україні через Instagram і виявилось, що деякі з них перебувають в укритті, але навіть там мають з собою скрипки. Тому я попросила колег по всьому світу закомпанувати їм. І мені надіслали відео 94 скрипалів з 29 країн світу всього за 48 годин! Дивовижна співпраця у створенні міжнародного скрипкового хору підтримки України. Іллі Бондаренко довелося знімати це між вибухами, бо він не чув своєї гри.

Ми виконали стару українську народну пісню «Вербова дощечка». Дев’ять інших молодих скрипалів, які перебувають в Україні, об’єднуються в унісон, і їх гармонійно супроводжують музиканти Лондонського симфонічного оркестру, Токійського симфонічного оркестру, філармонії Осло, Голлівудської студії, а також найкращі скрипалі з усього світу, включаючи Ірландію, Нідерланди, Нову Зеландію, Бельгію, Грузію, Польщу, Південну Корею, Південну Африку, Молдову, Данію, Індію і всю скрипкову секцію Мюнхенського камерного оркестру!», – повідомляє Керенза Пікок на сайті, де вона опублікувала відеофлешмоб. 

Нагадуємо, раніше ми розповідали про скрипальку з Харкова Віру Литовченко, яка також у підвалі свого будинку виконує академічні концерти і ділиться ними в YouTube.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59