fbpx

“Моя особиста історія першого дня війни”: гурт “Антитіла” про спільний трек з Едом Шираном

“Моя особиста історія першого дня війни”: гурт “Антитіла” про спільний трек з Едом Шираном

Сьогодні гурт “Антитіла” представив несподівану колаборацію з британським співаком Едом Шираном. 

Нагадаємо, що ще наприкінці березня гурт звернувся до співака з проханням про спільний виступ на благодійному концерті у Бірмінгемі. І, незважаючи на те, що сам артист не був проти виступити з українськими музикантами, організатори відмовили їм у спільному номері, аби не додавати політичного відтінку івенту, оскільки учасники гурту наразі захищають країну у лавах тероборони. 

Проте пізніше команда співака все ж зв’язалась з “Антитілами” і запропонувала їм випустити спільну пісню. 

“Пропозиція від команди Еда записати спільну пісню – це ще один вияв підтримки від народу Великої Британії  й безпрецедентний вчинок, який гарантовано створить потужний імпульс. Антитіла виконували свою роботу як військовослужбовці, нам було не просто створити і записати українську лірику й вокал у студії. Окрім того, студія Bobina Records, на якій ми зазвичай записували власні пісні опинилася під окупацією. Але завдяки Максиму Сиволапу, нашому другу і незмінному співавтору та аранжувальнику багатьох пісень, ми справилися зі своєю частиною. 

“Моя особиста історія першого дня війни”: гурт “Антитіла” про спільний трек з Едом Шираном 1
Ед Ширан

В українському тексті до пісні Еда Ширана 2Step я вирішив розказати власну історію того, як для моєї родини почалася війна. І це не лише моя історія, це історія мільйонів українців, сім’ї яких розлучили, а подекуди і назавжди, жахливі бомбардування й війна”, – розповідає про співпрацю лідер гурту Тарас Тополя. 

Також він розповів про свої особисті думки, вкладені в сенс пісні: “Українська лірика пісні 2Step – це моя особиста історія першого дня війни. Сирени обірвали не лише наш з Оленою сон, але й сон мільйонів українців у той день. У мирне життя увірвалася війна, яка триває місяцями, герої ми в ній, і ми в ній шоураннер…”

Dior це парфюм моєї коханої @alyoshasinger (співачки ALYOSHA) , мій найулюбленіший.

Усі виручені кошти з монетизації відео на Youtube та з роялті підуть на благодійність до Music Saves UA, проекту Всеукраїнської асоціації музичних подій. 

Антитіла зазначають, що присвячують це відео пам’яті українського режисера Дмитра Маніфеста, життя якого обірвалося занадто рано.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59