Сьогодні гурт “Антитіла” представив несподівану колаборацію з британським співаком Едом Шираном.
Нагадаємо, що ще наприкінці березня гурт звернувся до співака з проханням про спільний виступ на благодійному концерті у Бірмінгемі. І, незважаючи на те, що сам артист не був проти виступити з українськими музикантами, організатори відмовили їм у спільному номері, аби не додавати політичного відтінку івенту, оскільки учасники гурту наразі захищають країну у лавах тероборони.
Проте пізніше команда співака все ж зв’язалась з “Антитілами” і запропонувала їм випустити спільну пісню.
“Пропозиція від команди Еда записати спільну пісню – це ще один вияв підтримки від народу Великої Британії й безпрецедентний вчинок, який гарантовано створить потужний імпульс. Антитіла виконували свою роботу як військовослужбовці, нам було не просто створити і записати українську лірику й вокал у студії. Окрім того, студія Bobina Records, на якій ми зазвичай записували власні пісні опинилася під окупацією. Але завдяки Максиму Сиволапу, нашому другу і незмінному співавтору та аранжувальнику багатьох пісень, ми справилися зі своєю частиною.

В українському тексті до пісні Еда Ширана 2Step я вирішив розказати власну історію того, як для моєї родини почалася війна. І це не лише моя історія, це історія мільйонів українців, сім’ї яких розлучили, а подекуди і назавжди, жахливі бомбардування й війна”, – розповідає про співпрацю лідер гурту Тарас Тополя.
Також він розповів про свої особисті думки, вкладені в сенс пісні: “Українська лірика пісні 2Step – це моя особиста історія першого дня війни. Сирени обірвали не лише наш з Оленою сон, але й сон мільйонів українців у той день. У мирне життя увірвалася війна, яка триває місяцями, герої ми в ній, і ми в ній шоураннер…”
Dior це парфюм моєї коханої @alyoshasinger (співачки ALYOSHA) , мій найулюбленіший.
Усі виручені кошти з монетизації відео на Youtube та з роялті підуть на благодійність до Music Saves UA, проекту Всеукраїнської асоціації музичних подій.
Антитіла зазначають, що присвячують це відео пам’яті українського режисера Дмитра Маніфеста, життя якого обірвалося занадто рано.