fbpx

«Мова предків»: спільна колекція шоу «ебаут» і бренду GRMN

«Мова предків»: спільна колекція шоу «ебаут» і бренду GRMN

Колаборація із українським ютуб-проєктом натхненна традиціями та культурою предків. Вишиті орнаменти – це ті самі обереги, закодована культурна спадщина, котру передали попередні покоління.

«Ми назвали нашу колекцію “Мова предків”, бо в ній використані образи та символи, які використовували попередні покоління. І зараз ми вступаємо з ними в діалог: приймаємо їхній спадок і готуємось передавати цю естафету далі», — коментують ідею засновниці бренду.

Під час створення колекції «ебаут» і GRMN дослідили українську вишивку та обрали три основних орнаменти, над якими працювала Горюнова Даша. Безкінечник символізує вічність, оберігає та захищає власника. Повна рожа (або восьмикутна зірка) є символом Богородиці. А от Древо життя є відображенням минулого, теперішнього та майбутнього, що налаштовує на продовження роду.

Тож колекція відображає вільних, сильних та нестримних у своєму бажанні жити українок та українців. Адже, на думку бренду, «багатство нації не в речах, а в культурній спадщині, що передають нам з покоління в покоління».

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59