fbpx

MONATIK випустив мініальбом «ART Оборона»

MONATIK випустив мініальбом «ART Оборона»

Український артист Дмитро Монатік презентував чуттєву аудіо-картину воєнного часу «ART Оборона». До неї увійшли пісні та вірші на воєнну тематику.

«ART Оборона» – це свідома повість сучасних літ, у якій поєдналися соціальна терапія, одкровення та акустичне проникливе виконання поезії. Це один з найскладніших та найвизначніших музичних альбомів у творчості Дмитра.

Артист, який постійно нас мотивує на щастя, любов, мрію, сьогодні видає нову роботу, яка викликає під час прослуховування повний спектр емоцій. У заданому автором порядку, складається цілісна картина: від злості та розпачу, який усі ми пережили 24 лютого, до віри у світле майбутнє. «ART Оборона» ще й незвична своїм прологом, в якому сини артиста Данило і Платон читають вірш.

«Майже 5 місяців тривоги, страждання, страху і гніву, спроб відшукати себе, всю сім’ю в розбитих мріях, перетворились на майже 19 хвилин музичних роздумів. Сьогодні найголовніше не втратити надію, тож маю надію, що “Art Оборона” не отримає продовження і війна скоро зникне з України. А ця музика — зможе відволікти, надихнути, нагадати… Створення музики у ці часи, особисто мене, рятує і боронить від занурення у кримезну темряву», – каже співак.

Слухати «ART Оборону» та мотивуватися на перемогу можна на всіх стімінгових платформах.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59