fbpx

MONATIK створить Книгу творчості під час війни та надасть грошові гранти митцям

MONATIK створить Книгу творчості під час війни та надасть грошові гранти митцям

Музикант оголосив про намір створити Книгу творчості під час війни в Україні «Art During War In Ukraine». А найкреативнішим митцям та художникам артист надасть грошові гранти. 

«У цей складний трагічний час як ніколи необхідно підтримувати творчий дух нашого великого народу, – йдеться у заяві артиста. – Історія зафіксує всю злочинність, яку створила російська влада, а у нас з вами інша місія. Нам важливо творити Нову історію України. Нову історію творчості нашої країни. Якщо ви талановитий виконавець, пишете вірші, танцюєте душею та тілом, створюєте предмети мистецтва, картини, музику… виставляйте свої роботи з хештегом #ArtDuringWarInUkraine. Найкреативнішим творцям MONATIK видасть творчі гранти, а також вони увійдуть до Книги творчості під час війни».

MONATIK: «Творчі люди України та ті, хто за нашу країну зараз співпереживає по всьому світу. Сьогодні з тим настроєм, який оселився всередині, дуже важко налаштуватися на творчість… Але я чудово розумію, що творчість кипить усередині, багато чого хочеться висловити, перетворити на вірші, пісню, фото чи картину…

Не мовчіть – створюйте! Щось світле, що гріє душу, сьогодні нам дуже необхідне. Про віру в майбутнє, про перемогу, про війну, яка триває та про мир, який обов’язково прийде в Україну. Можливо, ваші слова та думки зможуть зігріти у такий складний час. Давайте не забувати, що думки і слова мають силу. Тому давайте створювати якнайбільше світлого», – каже музикант.

З сьогоднішнього дня ми починаємо збирати книгу, в яку ввійде наша з вами творчість під час війни. Щоб пам’ятати, передавати з покоління в покоління, не забувати правду про жахливу війну в Україні.

Відзначайте свої роботи хештегом #ArtDuringWarInUkraine. Кожен із нас сьогодні стає частиною історії, стає автором нашого майбутнього. Світ прийде, ми переможемо, але пам’ятати якою ціною, будемо вічно.

Ми почуємо кожного з вас, ми вас побачимо, ми вас підтримаємо.

MONATIK_Corporation нагородять фінансовим грантом творців, чиї роботи будуть найкреативнішими. Виставляйте їх, діліться своєю творчістю під хештегом #ArtDuringWarInUkraine. 

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59