fbpx

MONATIK, Lida Lee і NiNO випустили запальний кліп

MONATIK, Lida Lee і NiNO випустили запальний кліп

MONATIK, Lida Lee і NiNO об’єдналися, щоб показати свій ритм в новому відео, режисером якого виступила Таню Муіньо.

MONATIK, Lida Lee і NiNO випустили запальний кліп 1

Після успішних релізів сольних дебютних композицій Lida Lee і NiNO та року гучних колаборацій MONATIK, всі артисти музичної корпорації об’єдналися в потужний музичне тріо «рітмоLOVE». Прем’єра візуалізується високотехнологічним інноваційним відеокліпом, режисером якого виступила Таню Муіньо, а оператором став Микита Кузьменко.

MONATIK, Lida Lee і NiNO випустили запальний кліп 2

Основою нового відео став очевидний музичний хіт-бенгер від «Звучить Production» – «РітмоLOVE». Це більше, ніж музика. Дана робота – це музичний прогрес індустрії з ілюзорним світом особистостей, що володіють надздібностями, які вони отримали завдяки колосальній праці та роботі над собою і улюбленою справою.

MONATIK, Lida Lee і NiNO випустили запальний кліп 3

У музичному відеокліпі представлені найстильніші тренди сезону осінь-зима 2020-21: робо-рука, інсталяція зі світлодіодних астер, програмована стрічка-скакалка з led матеріалів, гіпнотизуюючі ефекти і лазери. Сети декорацій створювалися арт-департаментом Олени Гаджилової. Стильні образи героїв відеокліпу, детально опрацьовані групою стилю Ольги Жижко, представляють різні покоління, які об’єднуються якістю ритму кожного з артистів.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59