fbpx

Принц Данський в Dior прикрасив обкладинку Vogue

Принц Данський в Dior прикрасив обкладинку Vogue

Нещодавно у продаж вийшов журнал Vogue Scandinavia, обличчям якого став принц Ніколай Данський. Він знявся у неймовірній фотосесії та дав відверте інтерв’ю.

Принц Данський в Dior прикрасив обкладинку Vogue 1

На світлинах 22-річний граф Монпеза позує в елегантних образах від Dior. Його високість вже знайомий з творчістю цього Модного дому. Принц відкривав перший показ Dior Men, художнім керівником якого став Кім Джонс. Для Ніколая це стало переломним моментом у кар’єрі. “Це справді те, з чого почалася моя кар’єра. Я був настільки привілейований, що міг відкривати та закривати шоу. Після цього я дійсно отримав багато уваги”, – повідомив він в інтерв’ю. 

Принц Данський в Dior прикрасив обкладинку Vogue 2

Щодо ставлення королівської сім’ї до модельної кар’єри Ніколай прокоментував: “Ніхто не був проти. Звичайно, я повинен був узгодити — я мав би робити це з усім, що я роблю. Якщо я мав нову роботу в будь-якій галузі або коли я вступав до університету, я повинен був пояснити це і своїй сім’ї. Не в поганому сенсі або щось таке”.

Принц Данський в Dior прикрасив обкладинку Vogue 3

Принц в даний час проходить навчання в одному з найпрестижніших навчальних закладів королівства – інтернаті Herlufsholm. На даний момент один семестр Ніколай навчається у Парижі. Де його однокласники не знають про титул. “Це розслаблює та заспокоює. Я можу бути ще більш самим собою”, – йдеться в інтерв’ю.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59