fbpx

Модно-немодно: несподівані весільні тренди 2020 року

Модно-немодно: несподівані весільні тренди 2020 року

Хоча це літо й обтяжене карантинними обмеженнями, проте весільний сезон ніхто не скасовував. Тож якщо ви розмірковуєте, як трансформувати вашу заплановану церемонію у лайтове, актуальне у нинішніх умовах та неординарне свято, ось вам кілька ідей, що стосуються гарячих весільних трендів – від оформлення до сукні. 

Мікровесілля/велике весілля 

Модно-немодно: несподівані весільні тренди 2020 року 1
Модно-немодно: несподівані весільні тренди 2020 року 2

Протягом останніх років міленіали переосмислили традиційні весілля і більше не прагнуть влаштовувати пишне свято на кілька сотень гостей, натомість надаючи перевагу маленьким та скромним святкуванням. Цьогоріч тренд “micro wedding” й узагалі вийшов на перший план, продиктований умовами дотримання карантинних обмежень. Але експерти кажуть, що це на краще. Вечірка на 40 або й менше запрошених дає більше можливостей зробити її ексклюзивною. Чим менше гостей, тим більший бюджет на кожного з них та змога додати креативної персоналізації. 

Просто неба/бенкетне приміщення 

Модно-немодно: несподівані весільні тренди 2020 року 3
Модно-немодно: несподівані весільні тренди 2020 року 4

По-перше, цього сезону набирають оберти вечірки просто неба, що логічно, враховуючи бунтуючу пандемію. По-друге, закоханим пропонується не просто перенести своє ошатне святкування з розкішного ресторану чи бенкетної зали на природу, але й додати до нього розслабленого вайбу. Саме тому серед локацій фаворитів – пляж із затишним та милим оформленням, на кшталт гірлянд з лампочок та танцями на піску. До речі, у Києві минулого тижня відкрилась зона відпочинку Cuba Camp на Трухановому острові, де усе створено саме для такого свята. 

Торт з їстівними квітами/торт з кремовими квітами

Модно-немодно: несподівані весільні тренди 2020 року 5
Модно-немодно: несподівані весільні тренди 2020 року 6

Оскільки квіти й так є синонімом весілля, експерти радять не соромитись додавати їх всюди – від заморожених кубиків льоду, аби охолодити салати, до декору торту. Погодьтесь, свіжі бутони на головному десерті вечора виглядають набагато оригінальніше, ніж квіткові композиції з крему та мастики на багатоповерховому торті. 

Арка з неоновими вогнями/квіткова арка

Модно-немодно: несподівані весільні тренди 2020 року 7
Модно-немодно: несподівані весільні тренди 2020 року 8

Якщо минулого року серед трендів оформлення арки для офіційної церемонії ми обговорювали її форму (тоді кругла замінила прямокутну), то тепер найінстаграмнішою аркою сезону визнана арка з неоновими вогниками. LED-освітлення взагалі стало популярним оформленням для вечірок, у тому числі й весільних. Але неонові зізнання у коханні на фоні весільних обітниць дійсно виглядають приголомшливо. 

Паперовий декор/ квітковий декор 

Модно-немодно: несподівані весільні тренди 2020 року 9
Модно-немодно: несподівані весільні тренди 2020 року 10

Так, квіти у оздобленні локації завжди виглядають виграшно, але дещо банально. Тому для тих пар, котрі хочуть, аби їхнє свято врізалось в пам’ять, декоратори пропонують розглянути у якості прикрас паперові інсталяції – наприклад, повітряні ліхтарики. 

Mismatched образи дружок/однакові сукні дружок

Модно-немодно: несподівані весільні тренди 2020 року 11
Модно-немодно: несподівані весільні тренди 2020 року 12

За традицією європейських весіль дружкам нареченої замовляли абсолютно однакові сукні, що відповідали палітрі та стилістиці конкретного весілля. Такий хід дозволяв ідеально дотримуватись  візуального ряду свята, проте з часом став досить нудним. Не кажучи вже про те, що кожна дівчина, навіть у статусі подружки нареченої, хоче виглядати не чиїмось клоном, а дещо відрізнятись від інших. Тому зараз у тренді “mismatched” образи дружок – зібрані у гармонійній кольоровій гаммі, об’єднані за стилістикою, кроєм сукні або деталями образу. Тобто схожі, але не однакові. 

Універсальна сукня/пишна весільна сукня 

Модно-немодно: несподівані весільні тренди 2020 року 13
Модно-немодно: несподівані весільні тренди 2020 року 14

Пам’ятаєте, як жваво преса обговорювала весільну сукню Кіри Найтлі у 2013 році? Тоді зірка обрала міді-сукню від Chanel, котра не була створена спеціально для церемонії, а вже жила у гардеробі акторки. У тій сукні Кіра не раз з’являлась на світських вечірках і до, і після весілля, чим неймовірно дивувала публіку. Проте виявилось, що голлівудська зірка просто випередила час. Тому що зараз стилісти радять обирати весільний аутфіт саме за принципом універсальності та sustainability. На часі не сукня принцеси, а образ (це може бути і брючний костюм, і топ та спідниця),  який ви зможете одягти ще не один раз у своєму житті. 

Cheese hour/Cocktail hour

Модно-немодно: несподівані весільні тренди 2020 року 15
Модно-немодно: несподівані весільні тренди 2020 року 16

Минулого року ми обговорювали сocktail hour як тренд програми частування на весіллі. Та концепція пропонувала тематичний коктейльний бар з авторськими рецептами, згідно індвідуальних особливостей. Тобто, гостей запрошували заповнити паузу між офіційною церемонією з наданням обітниць та святковою вечерею алкогольними напоями, створеними на основі характеру та зовнішності гостей. Цьогоріч фуді пішли далі та запропонували сheese hour. Цей тренд має замінити “Віденську годину” – традиційне частування вишуканими десертами після того, як молоді урочисто розріжуть торт. Тож замість столів із солодощами все популярнішими стає сирна дошка. Так, нетипове рішення для весільного меню. Проте щось нам підказує, що такий хід буде користуватися більшим успіхом серед гостей, аніж різноманіття десертів. 

Вінтажні прикраси/нові прикраси 

Модно-немодно: несподівані весільні тренди 2020 року 17
Модно-немодно: несподівані весільні тренди 2020 року 18

Часи, коли наречений мав обрати у Tiffany & Co. обручку мрії з діамантом правильної форми, залишились у мелодрамах 2000-х. У 2020-му наречених-мілленіалів, які надають перевагу нішевому, а не масовому, кастомізованим речам та вищезгаданому тренду sustainability, підкорить вінтажна обручка, куплена у антикварній лавці в Амстердамі або ж отримана у спадок від бабусі (привіт, мода ґрандміленіалів), аніж сяючий камінь з останньої колекції відомого ювелірного бренду. 

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59