fbpx

Міжнародний флешмоб #ThePowerOfHopeUkraine до Дня вдячності волонтерам

Міжнародний флешмоб #ThePowerOfHopeUkraine до Дня вдячності волонтерам

Сьогодні у світі відзначається День вдячності волонтерам. З цього приводу артист та волонтер Vlad Darwin запустив міжнародний флешмоб #ThePowerOfHopeUkraine, аби підтримати волонтерів в Україні та світі.

«Мета ініціативи — привертати увагу світу до українських локальних волонтерських організацій і вкорте нагадати про Україну. Громадяни Європи мають знати не лише про великі фонди, але і про щоденні подвиги окремих волонтерів. Також пропонуємо всім волонтерам України додавати хештег #ThePowerOfHopeUkraine до своїх фото- та відеозвітів в соц. мережах!», — говорить український музичний продюсер і волонтер Влад Дарвін.

За ініціативи київської волонтерської організації Ukraine Alive 2022 слова вдячності та підтримки вже висловили учасники та переможці пісенного конкурсу Євробачення різних років. «Серед учасників Євробачення є багато виконавців, які справді допомагають українським переселенцям, перераховують кошти в українські благодійні фонди, інформують своїх підписників про ситуацію в Україні! Якщо їх зусилля об’єднувати, ми можемо залучати на сторону України ще більше допомоги!» — зазначає співорганізатор акції, міжнародний журналіст Володимир Бірюков.

 «Цей онлайн-марафон буде тривати і надалі. Ми будемо долучати до нього музикантів, спортсменів та громадських діячів з різних країн! Ми маємо робити максимум для того, щоб Україна залишалася на порядку денному усіх світових ЗМІ» — наголошує координаторка акції #ThePowerOfHopeUkraine, керівниця агенції «Master Management 360» Яна Прядко.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59