fbpx

Міс Україна виступила на параді у Голлівуді

Міс Україна виступила на параді у Голлівуді

Американська правозахисниця Глорія Оллред запросила Міс Україна Вероніку Дідусенко із сином до участі у щорічному параді LA Hollywood Pride Parade.

Українка нині проводить велику роботу на підтримку України, постійно дає інтерв’ю світовим медіа про стан справ, тож не дивно, що вона скористалася й цією можливістю розказати про Україну..

Міс Україна виступила на параді у Голлівуді 1

 «Я з повагою та радістю прийняла запрошення від Глорія Оллред долучитися до LA Hollywood Pride Parade. Кожного року машину, на якій їде Глорія, її одяг та люди, що марширують біля машини, відповідають певній тематиці. Цього року тематикою стала Україна! Так Оллред вирішила продемонструвати свою підтримку Україні в її боротьбі за свободу, незалежність і шлях до перемоги України у цій війні. Разом зі мною в параді також взяв участь мій син Сандрік», – поділилася Вероніка. На фото помітно, що машина має й кастомні номери «Ukraine, Support Ukraine, Pray for Ukraine».

Міс Україна виступила на параді у Голлівуді 2

«Також ми підготували кративну музичну колаборацію і під час параду з машини голосно лунав неймовірний кавер на пісню Laura Branigan «Gloria». Ми зробили перший україно-англійський кавер на цю пісню, який піднімає тему та розповідає про війну в Україні. Це був історичний момент. Глорія Оллред, Прайд парад, мій син та я, ми всі співали пісню на підтримку України – Glory to Ukraine», – емоційно розповіла Міс Україна.

Міс Україна виступила на параді у Голлівуді 3

Ще одним яскравим епізодом параду для Вероніки стала поява дівчини з Маріуполя, яка підбігла до ней і сказала: «Дякую за те, що ви робите для України!».

Інформація та фото надані «Master Management 360»

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59