fbpx

«Міс Україна – 2021»: нову корону вартістю 3 млн доларів вже привезли до Києва

«Міс Україна – 2021»: нову корону вартістю 3 млн доларів вже привезли до Києва

Минулого тижня в новому ресторані французької кухні Frou Frou (Bulldozer Group Ukraine) відбулась презентація нової корони для переможниці національного конкурсу «Міс Україна – 2021». 

«Міс Україна – 2021»: нову корону вартістю 3 млн доларів вже привезли до Києва 1

Вперше за 30 років існування конкурсу, дизайн корони розробив ювелір з Нью-Йорка Джейкоб Арабо – засновник однієї з найпрестижніших у світі компаній з виробництва ювелірних виробів та годинників класу люкс –  компанії Jacob & Co. Прикраси та годинники цієї компанії вибирають Девід Бекхем, Мадонна, Дженіфер Лопес, Джей Зі та інші світові зірки. Саме Джейкоб Арабо створив корону для «Міс Америка-2019», а в цьому році він особисто вручить ексклюзивну корону переможниці фіналу українського конкурсу.

«Міс Україна – 2021»: нову корону вартістю 3 млн доларів вже привезли до Києва 2
Влада Литовченко, Христина Столока, Вероніка Щіпцова, Ірина Журавська

Рекордно дорога корона виготовлена з 18-каратного золота та містить 27 сапфірів і 1250 діамантів різної форми, вагою 60 і 220 карат відповідно. Цей витвір мистецтва від Jacob&Co оцінюється в три мільйони доларів США.

«Міс Україна – 2021»: нову корону вартістю 3 млн доларів вже привезли до Києва 3
Вероніка Щіпцова
«Міс Україна – 2021»: нову корону вартістю 3 млн доларів вже привезли до Києва 4

«На створення нової унікальної корони мене надихнув симбіоз вишуканої краси та сили духу українських жінок, – коментує Джейкоб Арабо, – Починаючи з королеви Франції Анни Ярославни та найвпливовішої жінки Османської імперії Роксолани, українки виступають Амбасадорками краси і доброї волі в усьому світі. У дизайні корони, над яким я працював сам особисто, використані елементи княжих корон часів Київської Русі та сучасних ювелірних традицій. Сподіваюся, моє творіння оцінять в Україні і я з нетерпінням чекаю фіналу конкурсу, на якому особисто вручу корону Міс Україна 2021».

«Міс Україна – 2021»: нову корону вартістю 3 млн доларів вже привезли до Києва 5
«Міс Україна – 2021»: нову корону вартістю 3 млн доларів вже привезли до Києва 6
«Міс Україна – 2021»: нову корону вартістю 3 млн доларів вже привезли до Києва 7

На презентації корони гості змогли на власні очі побачити ювелірний шедевр, поспілкуватися із переможницями конкурсу «Міс Україна» попередніх років Владою Литовченко (Міс Україна – 1995), Іриною Журавською (Міс Україна – 2008), Христиною Столокою (Міс Україна – 2015) та Поліною Ткач (Міс Україна -2017) та насолодитися бранчем із паризькими нотами від шеф-кухаря з досвідом понад 20 років Сергія Савенко (ресторан Frou Frou).

«Міс Україна – 2021»: нову корону вартістю 3 млн доларів вже привезли до Києва 8
Христина Столока, Вероніка Щіпцова, Влада Литовченко
«Міс Україна – 2021»: нову корону вартістю 3 млн доларів вже привезли до Києва 9

Нагадаємо, що грандіозний фінал національного конкурсу «Міс Україна» відбудеться вже 21 жовтня 2021 року в Палаці Україна. На сцену вийдуть 25 учасниць, одна з яких отримає можливість представити Україну на міжнародному конкурсі «Miss World». Трансляція заходу відбудеться 29 жовтня 2021 на телеканалі 1+1.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59