fbpx

Мінімалізм чи затишок: 6 ідей, які трансформують дім

Мінімалізм чи затишок: 6 ідей, які трансформують дім

Зовсім нещодавно усі довкола не вилізали з Pinterest, конспектували кожне слово Марі Кондо та бачили своє майбутнє в мінімалістичному інтер’єрі. Втім, не всякий мінімалізм = щасливе та комфортне життя. Коли все однакове та звичайне, у людини зникає відчуття неповторності, все стає ординарним та рутинним. Однак, деякі речі здатні вдихнути нове життя у ваш простір, аби кожного вечора ви відчували себе по-справжньому вдома.

Паперові квіти

Мінімалізм чи затишок: 6 ідей, які трансформують дім 1

Настав час екологічної альтернативи свіжим квітам. Акуратні, в акварельних кольорах, паперові квіти одразу об’єднують простір. Маки, волошки, нарциси, тюльпани… Тепер для букету пролісків вдома вам потрібні не 12 Місяців із відомої казки, а лише папір, ножиці та клей. 

Не обов’язково прагнути до максимальної ідентичності та природності – абстрактні форми та неочікувані кольори також здатні повністю трансформувати кімнату. Тільки не клейте паперові квіти на стіни, залиште це для дітей! Достатньо просто зробити невеличку гілочку та поставити кілька квіток букетом у вазу. 

Глечики вигадливої форми

Мінімалізм чи затишок: 6 ідей, які трансформують дім 2

Революцію домашньої естетики зараз роблять кухлики у стилі 70-их. Вони можуть бути зі скла, кераміки або глини, але завжди незвичайні. Це має бути функціональний предмет, але так замаскований, аби сторонньому глядачеві тільки й залишається, що розглядати його. 

Тільки погляньте на цей глечик у формі леопарда, з якого можна і пити, і використовувати його як дуже оригінальну вазу.

«Татуйовані» свічки

Мінімалізм чи затишок: 6 ідей, які трансформують дім 3

Ледь не синонімом домашнього затишку вважають свічки. А й справді, лише їхнє мерехтіння здатне створити унікальний настрій вдома. Звичайні білі свічки у підсвічнику варто залишити для помпезних ресторанів, а от дім час прикрасити розмальованими. Такі невеличкі принти, ніби тату, вказують на характер власника та його любов до найменших дрібниць. 

Поки тренд лише набирає обертів, ви можете все взяти у свої руки, та прикрасити свічки глітером, зірками, або ж наївними малюнками. А прикрашені серцями свічки збережіть для романтичної вечері. 

Скульптурні свічки

Мінімалізм чи затишок: 6 ідей, які трансформують дім 4

Якщо навіть розмальовані свічки видаються вам занадто шаблонними, придивіться до свічок незвичайної форми. Вони можуть бути схожі на фрукти чи на хмаринки, на песиків, або ж узагалі імітувати справжні витвори мистецтва. Наприклад, невеличка Венера Мілоська може прикрасити ваш туалетний столик. 

Завзятим мінімалістам такі оригінальні свічки сподобаються ще більше, адже їх можна у будь-який момент запалити, коли вони набриднуть, та очистити місце для нового декору. 

Тафтинг

Мінімалізм чи затишок: 6 ідей, які трансформують дім 5

Новий TikTok-тренд, який базується на ностальгії за естетикою дев’яностих. Нині усі міленіали  ринулись декорувати звичайні предмети інтер’єру за допомогою ниток. Навіть в Instagram із кожним днем більшає селфі в оздоблених дзеркалах. Нитками ви можете не тільки підкреслити вже задану форму дзеркала, а й перетворити його на будь-яку хаотичну фігуру.

Однак якщо ви не готові до такої масштабної роботи, можете просто прикрасити невеличкими абстрактними візерунками подушки, щоб надати ліжку або дивану необхідний розслаблений вайб.

Декор з бамбуку

Мінімалізм чи затишок: 6 ідей, які трансформують дім 6

Бамбук чи не найкраще підходить під концепт простого та лаконічного дизайну. Ви можете обрати декоративні тарелі, які можна повісити на стіни або ж використовувати як місце зберігання ключів. Або ж звичайну корзину для білизни замінити на бамбукову – окрім лаконічного дизайну, вона ще й добре зберігає речі.

Навіть бамбукове крісло в очах зумерів стає одним з головних аксесуарів вдома. Воно легке, зручне, ще й виготовлене з екологічного матеріалу. Додайте тафтову подушку – і готово!

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59