fbpx

Мілла Йовович розказала про мужність українців

Мілла Йовович розказала про мужність українців

Американська акторка українського походженя Мілла Йовович записала відео з підтримкою українців. Відео зі зверненням з’явилося на офіційній сторінці Ukrainian Song Project в Instagram.

У англомовному відео Мілла вкотре зазначила свою позицію щодо ситуації в Україні та передала слова підтримки та любові для всіх українців, що переживають зараз важкий період своєї історії. Також акторка сказала важливі слова про мільйони жінок і дітей, які змушені зараз тікати в інші країни і ставати біженцями. А також про те, як відважно українські захисники б’ються проти загарбників і боронять рідну землю.

«Привіт. Мене звати Мілла Йовович. Я хочу передати послання любові і підтримки всім українцям у цей найжахливіший період їхньої історії, коли націю просто розривають на шматки, коли мільйони людей змушені тікати в інші країни і ставати біженцями, коли воїни відважно б’ються проти усього цього. Я хочу вам сказати: ми бачимо вас, ми молимося за вас і ми любимо вас. І ми вдячні вам за те, що ви боретеся за свою свободу», – говорить Мілла Йовович.

Звернення є частиною проєкту «Найвідоміші українці світу», який має на меті не тільки об’єднати усіх українців, але й привернути світову спільноту до війни, яку розпочала рф.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59