fbpx

Mika Newton презентувала чуттєве відео “ВІЛЬНІ”, присвячене Україні

Mika Newton презентувала чуттєве відео “ВІЛЬНІ”, присвячене Україні

«ВІЛЬНІ» – це перша пісня та відео робота Mika Newton за кілька років. Події в Україні перевернули життя українців по всьому світі. Міка Ньютон стала першою українською співачкою, яка заспівала на церемонії нагородження Греммі, та вперше на Grammy звучала українська мова.

“Оригінальна версія пісні «ВІЛЬНІ» написана John Legend, і для мене була велика честь заспівати її на Греммі. Енергія на сцені була неймовірна і я дуже вдячна Джону і продюсерам, що вони привернули увагу до України. Вся Арена аплодувала нам стоячи кілька хвилин. Відчувалась велика підтримка!

Mika Newton презентувала чуттєве відео "ВІЛЬНІ", присвячене Україні 1

Ця колаборація відбулась в останню хвилину. На мене вийшла компанія, яка шукала українську співачку для проєкту, що тримався у секреті. Я відправила свій матеріал і мене запросили на студію. Над українською версією пісні я працювала лише пів дня, з перекладом тексту мені допомогли подруги Ніка Коверіна і Марина Скоморохова. Ми робили все для того, щоб текст був максимально наближеним до англійського тексту Джона. На студії, коли я записувала “ВІЛЬНІ” була просто магія. З перших акордів я полюбила цю пісню і для мене честь, що я змогла її заспівати українською і тепер презентую сингл “ВІЛЬНІ”, – розповіла про нову роботу Mika Newton. 

Mika Newton презентувала чуттєве відео "ВІЛЬНІ", присвячене Україні 2

До Греммі Міка Ньютон готувалась один день. Для неї було дуже важливо бути вбраною у одяг українського дизайнера і їй пощастило знайти у шоу румі синю сукню Lever Couture.

Принципово важливим для співачки було те, щоб відео на пісню монтував хтось з України, людина, яка тут і зараз все це переживає. Міка знайшла талановитого хлопця з Сарн – Богдана Крушельницького, якому 18 років і він чотири роки пов’язує своє життя з відео та вже працює над своїм першим коротким метром.

Зараз триває благодійний тур Америкою, де Міка Ньютон виступає разом з іншими українськими артистами. Вже відбулись концерти у Сан-Франциско та Сіетлі, днями будуть концерти у Маямі, Лос-Анджелесі та інших містах. Також Mika є ведучою цих концертів, разом з Дмитром Ступкою.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59