fbpx

Michelle Andrade презентувала кліп з реальними людьми

Michelle Andrade презентувала кліп з реальними людьми

PROUD – не просто відео, а музично-соціальний проект співачки Michelle Andrade.

Співачка адресує меседж «Пишатися тим, хто ти є» всім людям світу і закликає кожного вловити це послання: «Незалежно від кольору шкіри, національності, сексуальної орієнтації, свого тіла і його можливостей, ми всі рівні і гідні любові, віри, гордості, підтримки … Підтримка зараз особливо важлива! Зараз, коли ми фізично відірвані від близьких і друзів, не можемо обійняти один одного, ми ще сильніше повинні відчувати один одного і допомагати на відстані. Мене надихають герої відео. Ми всі різні. Але ми не соромимося говорити про це і приймаємо собі такими, якими ми є. Я пишаюся собою і я пишаюся кожним».

Michelle Andrade презентувала кліп з реальними людьми 1

В основі режисерської ідеї Максима Шелковникова і Дениса Маноха – реальна історія Мішель. Переїхавши з Болівії в Україну в 13 років, вона зіштовхнулась з труднощами, близькими всім іноземцям. Через деякий час вона говорить про це відкрито, як і герої кліпу – реальні люди з їх реальними історіями.

У головних ролях:
Відкритий гей Євген Огурцов, який учинив камінг-аут після нападу на нього в центрі Києва через його сексуальну орієнтацію, танцюрист Максим Єжов, який народився темношкірим в Україні і з упевненістю говорить «Так, я – нігер, і це класно!», паралімпійка Євгенія Бреус, що стала заслуженим майстром спорту в Україні з фехтування на візках, будучи 30 років на протезі; модель-трансгендер Карина Мінаєва, яка вперше здійснила камінг-аут на телебаченні 6 років тому в проекті «Топ-модель по-українськи»; дівчина-альбінос Анастасія Коломієць, унікальна зовнішність якої дозволила їй до 19 років стати успішною і затребуваною моделлю; Анастасія Чала, яка втратила слух у 3 роки, але не втратила віру в себе і оптимізм; Олена Шевченко – активістка ЛГБТ-спільноти, яка відкрито виступає за права лесбійок; plus size модель Софія Возняк, яка прийняла і полюбила своє тіло, що не вписується в загальноприйняті стандарти.

Підтримкою героїв стали їхні кохані люди, сім’я і друзі, які знялися у відео разом з ними. Мішель підтримали мама Світлана та бабуся Раїса Тимофіївна.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59