fbpx

Меган Маркл планує відновити власний блог “The Tig”

Меган Маркл планує відновити власний блог “The Tig”

Видання DailyMail оприлюднило інформацію про те, що Меган Маркл планує відновлення свого блогу “The Tig”, який їй довелося закрити у 2017 році після заручин з принцом Гаррі. Стало відомо, що адвокат Меган Маркл, Марджорі Уіттер, подала заявку на реєстрацію товарного знаку в США. 

Меган Маркл планує відновити власний блог “The Tig” 1

Меган запустила блог у 2014 році, будучи акторкою, і назвала сайт на честь свого улюбленого вина Тіньянелло (Tignanello). Колись “The Tig” був наповнений улюбленими рецептами герцогині, секретами краси, travel-інформацією, відвертими святковими знімками та надихаючими словами мудрості. У блозі Меган викладала інтерв’ю зі своїми друзями, серед яких тенісистка Серена Вільямс та акторка Пріянка Чопра. Вона часто хвалила свою матір Дорію Рагланд, йога-терапевта, яка була єдиним членом її сім’ї на її весіллі, і батька Томаса Маркла, з яким вони зараз зовсім чужі. 

Меган Маркл планує відновити власний блог “The Tig” 2

У статті під назвою «Костюм на день народження» герцогиня ромірковувала про впевненість у собі з фотографією, на якій позує оголеною. 

Меган використовувала оригінальний веб-сайт Tig, частини якого досі можна знайти в інтернеті, щоб поділитися своїми поглядами на все, від фемінізму до філантропії.

За словами голлівудського експерта, якщо Меган Маркл коли-небудь перезапустить блог або розпочне новий, це може їй принести величезні статки завдяки партнерству з брендами моди, їжі та краси.

Меган Маркл планує відновити власний блог “The Tig” 3
Читай нас в Google News
Підписатися
23-59