fbpx

Меган Маркл отримає лише 1 фунт від британського видання за порушення конфіденційності

Меган Маркл отримає лише 1 фунт від британського видання за порушення конфіденційності

The Mail on Sunday виплатить герцогині Сассекській лише 1 фунт відшкодування за вторгнення в її особисте життя – раніше британська газета оприлюднила приватний лист, який Меган надіслала своєму батькові.

Номінальна сума зазначена в судових документах, які також офіційно підтверджують, що газета і її дочірній веб-сайт MailOnline визнали поразку і не будуть передавати довготривалу справу до апеляції у Верховний суд.

Mail on Sunday також  доведеться покрити значну частину судових витрат Меган, які можуть становити понад 1 мільйон фунтів стерлінгів.

Меган Маркл отримає лише 1 фунт від британського видання за порушення конфіденційності 1

Герцогиня завжди говорила, що її трирічна судова боротьба проти Associated Newspapers, видавця Mail on Sunday і дочірнього веб-сайту MailOnline, була більше про принципи, ніж про гроші.

Меган відсвяткувала цю перемогу, закликаючи до змін таблоїдної індустрії, і розповіла про те, як вона була терплячою перед обличчям «обману, залякування та продуманих нападів», а також розкритикувала «таблоїдну індустрію, яка змушує людей бути жорстокими та отримує прибуток від брехні і болю, які вони створюють», – повідомляє The Guardian

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59