fbpx

Меган Маркл написала дитячу книгу

Меган Маркл написала дитячу книгу

Герцогиня Сассекська додала до свого королівського титулу звання дитячої письменниці. Інформація про книгу з’явилась на сайті благодійної організації пари Archewell, а називатиметься твір «Лавка».

Американське видавництво Penguin Random House готується опублікувати дитячу книгу авторства Меган Маркл про стосунки батьків і синів. У ній Маркл опише особливий зв’язок між батьками і синами з боку материнського погляду. Також відомо, що натхненням для нього став вірш, який герцогиня Сассекська написала для свого чоловіка принца Гаррі в День батька, через місяць після народження їхнього сина Арчі.

Меган Маркл написала дитячу книгу 1

Книга вийде 8 червня у текстовому та аудіоформаті, а озвучить її сама Меган. Проілюстрував книгу відомий художник Крістіан Робінсон.

«Лавка» почалася як вірш, який я написала для свого чоловіка в День батька, через місяць після народження Арчі. Цей вірш стало справжньою історією. Крістіан Робінсон намалював красиві акварельні ілюстрації, що відображають теплоту, радість і комфорт стосунків між батьками і синами з усіх верств суспільства. Це було особливо важливо для мене, і ми з Крістіаном багато працювали, щоб показати, що цей особливий зв’язок однаковий для всіх. Я сподіваюся, «Лавка» знайде відгук в кожній родині, так само, як і в моїй», — розповіла Маркл.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59