fbpx

Любов у повітрі: аромасвічки для найромантичнішого 14 лютого

Любов у повітрі: аромасвічки для найромантичнішого 14 лютого

Майже факт: аромати позитивно впливають на ментальне здоров’я. Окрім цього, із ароматами ми пов’язуємо спогади, наче створюємо власну своєрідну капсулу часу. Ми можемо пам’ятати як пахло кострище в останню ніч у дитячому таборі, ноти улюблених парфумів мами, аромат коханої людини, врешті решт. Але щоб не повторювати сценарій книги «Парфумер», ми пропонуємо закарбувати день Святого Валентина із ароматом свічок. 

Надалі ви завжди можете створити таку ж атмосферу будь-де: варто лишень просто запалити відповідну ароматну свічку. Та й навіть якщо ви хочете присвятити цей день для себе, свічки допоможуть досягти єднання. А для повного занурення зверніть увагу на гніт. Якщо ви оберете дерев’яний, то під час горіння він буде дуже затишно потріскувати та доповнювати атмосферу.

Троянда

Звісно, троянда завжди перша в асоціативному ряду, коли йде мова про романтику та кохання. Але який сенс дарувати мільйон троянд, які все одно зав’януть, якщо можна обрати красиву свічку. Екологічно, зручно та не менш романтично. Аромати троянди заспокійливо діють на тіло і розум, тож навіть після робочого понеділка відпочинок гарантовано.

Tom Ford Rose Prick

Любов у повітрі: аромасвічки для найромантичнішого 14 лютого 1

Замовити: abeautybar.com.ua

Jo Malone Red Roses

Любов у повітрі: аромасвічки для найромантичнішого 14 лютого 2

Замовити: aromateque.com.ua

Іланг-іланг

Солодкий і квітковий аромат іланг-ілангу огортає все довкола себе. Так, іноді він може бути вкрай виразним, навіть занадто, але разом із тим він чудово заспокоює. Аби аромат був більш універсальним, зверніть увагу на поєднання іланг-ілангу із цитрусовими. Така комбінація наповнить ваш простір солодким, чуттєвим ароматом, який підсилить ваші почуття.

Poetry Home The Mystery Of Rome 

Любов у повітрі: аромасвічки для найромантичнішого 14 лютого 3

Замовити: poetryhome.ua

Esteban Ylang Ylang

Любов у повітрі: аромасвічки для найромантичнішого 14 лютого 4

Замовити: www.brocard.ua

Жасмин

Кокетливий і вміру солодкий запах жасмина є відомим афродизіаком. Його теплий, спокусливий і солодкий аромат покращує настрій, допомагає зловити баланс та створити атмосферу повної довіри. 

Woodwick Smoked Jasmine

Любов у повітрі: аромасвічки для найромантичнішого 14 лютого 5

Замовити: www.notino.ua

Yoto.Candles White Jasmine

Любов у повітрі: аромасвічки для найромантичнішого 14 лютого 6

Замовити: vegvam.com.ua

Цитрусові

Усі ці аромати гострі, пряні та солодкі, вони оживляють ваш розум і тіло. До того ж, насичений і енергійний апельсин ще один афродизіак, який підтримує вир емоції. Яскравий і енергійний, він ідеально підходить аби навіть вечерю вдома або перегляд романтичного фільму перетворити на епічне побачення. 

P.F. Candle Co Sweet Grapefruit 

Любов у повітрі: аромасвічки для найромантичнішого 14 лютого 7

Замовити: tsum.ua

Poetry Home Tina Karol Home Red

Любов у повітрі: аромасвічки для найромантичнішого 14 лютого 8

Замовити: poetryhome.ua

Ваніль

Класичний, приємний аромат ванілі – для тих, хто доволі консервативний у виборі аромату. Або ж непоганий вибір для одного з перших побачень, коли ви ще не так добре знаєте смаки один одного. Тонкий солодкий аромат буде доречним за будь-яких обставин та залишить теплі спогади надовго. 

P.F. Candle Co Vanilla & Ghost Pepper 

Любов у повітрі: аромасвічки для найромантичнішого 14 лютого 9

Замовити: tsum.ua

Zhilyova Astronaughty

Любов у повітрі: аромасвічки для найромантичнішого 14 лютого 10

Замовити: zhilyova.ua

Витвір мистецтва

Втім, іноді аромат та необхідність запалювати свічки відходить на задній план. Часом досить просто разом милуватися красою витворів мистецтва. А свічки можуть бути такими. Наприклад, ми вже не можемо відірвати очей від розкішної свічки від Etro у вкрай вишуканому керамічному підсвічнику та деталізованої фігури Венери 21 століття.

Etro Ceramic Candle – Heron

Любов у повітрі: аромасвічки для найромантичнішого 14 лютого 11

Замовити: aromateque.com.ua

ua_candles Жіночий торс

Любов у повітрі: аромасвічки для найромантичнішого 14 лютого 12

Замовити: vegvam.com.ua

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59