fbpx

Luxury life: огляд найбільшого в світі об’єкту нерухомості

Luxury life: огляд найбільшого в світі об’єкту нерухомості

Музикальный продюсер та автор власного YouTube-каналу Майкл Блейкі регулярно ділиться з підписниками оглядами дорогих будинків, автомобілів та всього, що стосується роскішного життя. Нещодавно він вирішив здивувати публіку по-справжньому та опублікував ролик, присвячений найбільшому та найдорожчому в світі об’єкту нерухомості.

Вражаючий будинок розташований у Бель-Ейр, елітному районі Лос-Анджелеса. Будівля є частиною проекту The One Найла Ніамі — американського кінопродюсера і девелопера нерухомості. Величезний об’єкт має площу 105 000 квадратних футів і оцінюється в 500 000 000 доларів.

Будівництво особняку тривало близько 10 років і за цей час тут встигли обладнати тенісний корт, іподром, сім басейнів, гараж для п’ятдесяти машин, кінотеатр, нічний клуб, а також 42 ванні кімнати, 21 спальню і головну спальню площею 5 500 квадратних футів.

В огляді, що вийшов на каналі Producer Michael двома частинами, автор проекту розповів, що планує зробити особняк постійної локацією для свого реаліті-шоу. Це буде так звана «розважальна бульбашка», де проходитимуть різноманітні події, наприклад, боксерські поєдинки з оплатою за перегляд.

Читай нас в Google News
Підписатися
23-59