fbpx

Louis Vuitton вперше випустили екологічні сумки

Louis Vuitton вперше випустили екологічні сумки

Турбота про навколишнє середовище в наш час вже не вважається модним віянням, а є важливим напрямком розвитку для багатьох популярних брендів. Поступово до них приєднується і компанія Louis Vuitton, в асортименті якої нещодавно з’явилися дебютні екологічні сумки.

Креативний директор чоловічого напрямку Louis Vuitton Вірджіл Абло розробив серію екологічно чистих сумок Louis Vuitton для колекції сезону оcень-зима 2021/22. Нові моделі називаються Keepall, Keepall XS і Soft Trunk, і вони повністю відповідають принципам сталого розвитку.

Louis Vuitton вперше випустили екологічні сумки 1

Сумки виготовлені з матеріалу, що складається на 43% з сертифікованої органічної бавовни і на 20% з переробленого вовни. Матеріал має пухнасту текстуру, а монограма бренду на нього нанесена люрекcовими нитками. Підклад сумок зроблений з переробленого поліестеру, а ланцюги і кути на 70% складаються з переробленого пластику. Для ручок і ремінців використана шкіра, схвалена Leather Working Group (LWG).

Louis Vuitton вперше випустили екологічні сумки 2

Нова лінія Felt Line є частиною впровадження нової політики компанії в сфері сталого розвитку, яка спрямована на те, щоб до 2025 року бренд став повністю екологічно чистим. Колекція надійде в продаж 16 липня.

Louis Vuitton вперше випустили екологічні сумки 3
Читай нас в Google News
Підписатися
23-59